Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

WINNERS #BLOGESWISHLIST

Teda musíme upřímně říct, že Velká Vánoční soutěž velmi překvapila svojí účastí! Taky proto nám tak dlouho trvalo to vyhodnocení. Pardoooonek! Přes 200 fotek na hashtagu #BLOGESWISHLIST a jedno lepší přání než druhý. Udělali jste super koláže, vyfotily skvělý fotky, byli originální, stylový a taky jste občas trochu hráli na city. Vyhrát ale mohli jen dva z vás. A protože jsou ty Vánoce, tak nakonec vlastně dokonce tři…


Mezi koho tedy rozdělujem všech těchto 10 úžasných cen?


image

Sonický kartáček Philips Sonicare, naušnice PANDORA, masáže www.chillin.cz,  poukaz za 700,- do STARBUCKS a super beauty produkty z www.LadyWorld.cz získávááááá……

  • Rosalie s tímhle super videem, který bylo jasný vítězem od první chvíle! Blahopřejeme a věříme, že si užije nejen naušnice Pandora, ale i další dárky a že jsme jí zpříjemnily Vánoce :)
image

A kdo získává další ceny? Konkrétně mixér NutriBullet, košily na míru Peter James Proud, čepici z naší limitky OFFLINE IS NEW BLACKnabitou kartu na 700,- do Starbucks, beauty produkty www.Nutrifeed.cz  a vůni do bytu?


image
  • Veronika Šestáková z Hradce Králové, s koláží BLACK IS ALWAYS GOOD IDEA!, která měla na našem Facebooku v albu TOP 20 nejvíc likes (dohromady 137 a těsně na paty jí šlapala Denisa Šnitová se 135)

SPECIÁLNÍ CENU bychom rádi věnovali tomuhle pejskovi, resp. její majitelce a to kartu do STARBUCKS na 700,- protože nás jednoduše dojala :)

image


Všem moc děkujeme za účast a blahopřejem vítěžkám! Ozvěte se na email blogesrobes@email.cz kvůli předání a mějte krásný Vánoce a svátky!

Po Novym roce chystáme zase celý leden #BLOGESVYZVA tak si užijte přežírání, pohádky, klídeček, svařáček a cukroví!


Vaše Blogesky

NEJLEPŠÍ VÁNOČNÍ KOLEDY!

CHRISTMAS LOADING...