Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

WEEKEND VIBES

image

Tento víkend bude už opravdu podzimní. Vytáhněte svetry, deštníky, bundy, kabáty a nenechte se tím hnusným počasím odradit od toho, vyrazit ven. Opět se koná dost akcí, které budou stát za to. Co doporučujeme my a kde nás určitě potkáte?

RE-OPENING TEZENIS

image
  • Otevíračky obchodů máme rádi. Dnes nás můžete potkat Na Příkopech, kde se bude znovuotevírat obchod Tezenis. V poslední době nás zaujala jejich Barbie kolekce, ale podzimní novinky budou stát taky za to. Potkáte nás zde v rozmezí od 15.00-18.00.

BŘEVNOVSKÉ POSVÍCENÍ

image
  • Břevnoské posvícení je druhá největší pouť po Matějské. Začíná už dnes a trvá až do neděle. Pokud hlídáte tento víkend sourozence nebo chcete zajít na vínko a trdelník s kámoškou, tak je toto ta nej volba.
image
  •  Potkáte zde i naší Míšu u stánku Pestria. Zde pro vás budou připravená nejrůznější pesta k ochutnání a mnohem víc.

FARMÁŘSKÉ TRHY NA KULAŤÁKU

image
  • Farmářské trhy prostě milujeme. Není nic lepšího, než si v sobotu přivstat, vzít košík a vyrazit na čerstvou kávu, limču a něco dobrýho na zub. Tentokrát tam bude i pár nováčků. Nás zaujal třeba Sri Lankan Curry house nebo Karolínčiny houby z kterých uděláte perfektní houbovku.

OCHUTNEJ VIETNAM 2015

image
  • A aby toho nebylo málo, tak v sobotu můžete vyrazit ochutnat Vietnam do Holešovické tržnice. Pro letošní ročník jsou připraveny nejen tradiční speciality Vietnamu, ale v menu přibylo i několik jídel, které tam ochutnáte letos poprvé! 

KRÁSNÝ VÍKEND

BR

DNES VAŘÍM JÁ!

JAK JDE ČAS... 10 LET ZPÁTKY!