Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

VYHRAJTE PLAVKY ETAM

image

Plavková sezóna je v plném proudu a ikdyž v Čechách to počasí není právě teď úplně na koupání, tak na dovču se snad chystáme všichni a nový plavky bychom měli mít zabalené v kufru nebo baťůžu, kdyby se kufr ztratil.:). Jaký nový úbor k vodě jsme si pořídily my? Čtěte a vyhrajte ty své vysněné....


SHOPPING

image
  • Minulý týden jsme se všechny společně vydaly na nákupy a v Palladiu zavítaly i do našeho oblíbeného obchodu Etam. Nejvíc od nich milujeme podprsenky a pyžámka. Od minulého týdne jsme na náš favourite list dodaly i jejich plavky. Mají nespočet tipů, můžete si sami zkombinovat podprdu a kalhotky a nejsou předražené.

BLOGES VÝBĚR

image
  • Je pravda, že máme každá maličko odlišný styl, ale u některých věcí se shodneme na tolik, že bojujeme o jeden kousek, který chceme všechny tři. To se stalo i v Etamu, kdy nám do oka padly plavky s plameňákem. Jsou naprosto boží a je to za nás MUST HAVE kousek. Nakonec je ukořistila Týna a k nim vzala černé kalhoty, Nikol objevila plameňáka i na jednodílných plavkách a šla do nich a Míša zůstala u klasiky a pořídila si jedny černé plavky, které ve sbírce ještě nemá. A jaké další kousky stojí za to?
image
  • O tyto plavky můžete právě teď soutěžit na našem FACEBOOKU. Stačí dát like stránce ETAM CZECH REPUBLIC a do komentů nahrát svoji fotku v plavkách nebo samotných plavek. Buďte originální a těšte se na pondělní vyhlášení, tři nejlepší vyhrajou plavky ETAM DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU.


KISS

BR

KOMONOSNAPS CONTEST.