Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

TRENDY SS15 PODLE YSL

image

  • Nová kampaň YSL se nese v duchu: Paříž. Haussmannský byt. ‚Cinq à sept‘, čas milenců.

Když jsme si přečetly tiskovou zprávu nové kolekce kosmetické řady Yves Saint Laurent, nemohly jsme se s vámi o nejnovější trendy nepodělit. Tváří se nestal nikdo jiný, než rebelka a můza Cara Delevigne, která se tentokrát převtělila do bohémské pařížanky.

image

“Vidíme ženu, nádherné hedvábné šaty jí padají z ramen, nevíme ale, jestli se svléká nebo obléká. Nemůžeme to poznat. Její ženskost, její elegantně chladná krása, odhaluje záhadnou svůdnou moc. 


Ta žena je touhou. Fantazií i realitou. Je okouzlující za všech okolností.


Je to žena, která si hraje s ohněm. Je naplněná. Hledá rozkoš a smyslnost. Diktát konvencí ji nezajímá. Je to rebelka s neohroženou duší.”

Takto se uvedla nová SS15 kolekce pro rok 2015.

image

COUTURE PALETTE COLLECTOR představuje paletu pěti očních stínů.

V samotném srdci této palety nacházíme hlubokou matnou čerň, kterou rozjasňují růžové záblesky. Hned vedle se objevuje hutná velbloudí béžová a svůdná zlatavě hnědá. Dvě hluboké a hřejivé barvy, které stojí v ostrém kontrastu k jasu intenzivní růžové a opalizujícímu odstínu šampaň.

TIP EXPERTA 

„Na víčko použijte odstín s matným nebo saténovým povrchem. Blyštivé textury si vyhraďte na vnější koutek oka, čímž opticky oko zvětšíte, nebo jako rozjasňovač těsně pod linii obočí.“

  • TECHNOLOGICKÁ NOVINKA

Revoluční a exkluzivní technologie COLOUR LINK INFUSER pojí pigment s olejem, což jsou prvky, které se v běžném prostředí odpuzují. V případě VOLUPTÉ TINT-IN-OIL ale tvoří efektivní celek. Jde o nové a revoluční hybridní složení. Barva je rovnoměrně rozprostřena ve speciální kombinaci pěti olejů z jader meruňky, ze semen makadamie, z plodu koriandru, ze semen jojoby a z květů mučenky.

image

VOLUPTÉ TINT-IN-OIL znamená zcela nový způsob líčení rtů a přináší překvapivou míru jemnosti a průsvitnosti. Je lehká a svěží, nanáší se opravdu snadno. Tato novinka působí vyživujícím efektem na pokožku rtů a komunikuje s přirozeným odstínem rtů, takže výsledkem je decentní ale mimořádně svůdná barva.

image
  • ROUGE VOLUPTE SHINE

Yves Saint Laurent rozšiřuje rodinu Volupté, celou škálu výrobků, které každý ihned pozná podle nezaměnitelné svěží vůně připomínající divoké mango. Představujeme Vám dva nové odstíny Rouge Volupte Shine. Lehounce do růžova zabarvený rozjasňovač, který prozáří pleť. Exkluzivně v síti parfumerií Sephora.

TIP EXPERTA

„Tato tvářenka znamená jedinečný způsob, jak dosáhnout přirozeného a zdravého jasu pokožky. Revoluce spočívá ve faktu, že netvaruje obličej nánosy stínů nýbrž světla. Naneste nejdříve nejtmavší odstín na tváře. Pak na lícní kosti použijte trochu světlejšího odstínu. Tím získáte rafinovanou plnost, která celému obličeji přinese mladistvý jas plný vášně. Tato tvářenka je univerzální a její využití nemusíte omezovat jen na tváře. Soblibou například používám světlejší odstíny těsně pod linii obočí, neboť opticky úžasně otevřou pohled a přinášejí rozjasňující efekt.”

image


  • LA LAQUE COUTURE


Touha zhmotněná na nehtech. V kolekci Jaro 2015 překvapivě vyniká LA LAQUE COUTURE - černá a bílá. Dva charakteristické odstíny, které spolu kontrastují a zároveň se navzájem doplňují. Rafinovaná blyštivá hra světla přináší vyzývavou svůdnost.

LIPS TIPS