Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

TOYS FOR BOYS

image

Nedávno jsme navštívily Komiks Festkterý proběhl ve velmi příjemné atmosféře klubu Meet Factory a kde se na místě tvořila kresba na zadané téma - vzpoura mozků. Máte vy nebo vaše drahé polovičky rádi KOMIKSY? Tak čtěte dál a budete mít dárek k vánocům jak malovanej :)

image

Výtvarníka Alexe Maleeva komiks v podstatě nezajímal a nikdy by si nemyslel, že by ho cartoon postavy jednou živily. V New Yorku žijící Bulhar Alex Maleev patří k nejzářivějším výtvarnickým hvězdám superhrdinského komiksu. Alexovo super schopnosti ztvárnit komiksové hrdiny originálně na papír, se projevili i při spolupráci na knize Vrána : Mrtvá doba od Jamese O'Barra, která nově vychází konečně i v ČR v nakladatelství Comics Centrum.

image

Týna jí má dokonce podepsanou, protože se za Alexem vlezla během jeho kreslení na Komiks Festu přímo na pódium. Why not!

Kdo chce tenhle temnej příběh prožít, ať se zúčastní naší White&Gold Vánoční soutěže a nebo mrketjte sem na stránky, kde je tato super kniha za více než příjemnou cenu. Dárek pro přítele k Vánocům jak malovanej. :)

Nebo můžete pořídit originální český audiofotokomiks PHOTOMAN!

image

Pop-art street culture fotograf Dereck Hard vydal svůj první audiovizuální fotokomiks, ke kterému si stáhnete appku do mobilu a můžete poslouchat zvuky, ruchy nebo třeba úvodní píseň od Jamese Cola, který si střihl jednu z vedlejších rolí spolu s hercem Tomášem Hanákem a dalšíma osobnostma. Je to jedinečná komiksová kniha svýho druhu a je jich jen omezený počet kusů 888, tak objednávejte na www.photoman-komiks.cz a darujte něco vizuálně- originálního!

Vaše BR.

JDE SE DO FINÁLE!

5 PÁRŮ BOT, KTERÝ VÁM NESMÍ CHYBĚT!