Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

THE BEST SWIMWEAR BY MISA

image

Pokud nás sledujete pravidelně, tak určitě víte, že jsem na cestách po ostrově Ischia. Musím říct, že jsem z celé dovolené nadšená, ale o tom až příště. Teď vám chci ukázat, jaké plavky jsem sem vezla a které jsou mé nejolíbenější. Znáte to, měla jsem jich nabalený celý kufr a zdaleka né všechny jsem stihla vytáhnout.


TRIANGL


image
  • Tyhle neoprenové neonky zná už asi každý. Já je měla s sebou na dovče poprvé a hned ve dvou barevných variantách. Musím říct, že jsem z nich nadšená.


image
  • Vybrala jsem si trojuhelníčkový tvar podprsenky, který super sedí a dělá dobrá prsa. Nemám ráda, když podprsenka nesedí. Na jejich stránkách si můžete vybrat vršek hned několika tipů, ale tenhle je záruka spokojenosti.


image


  • Pokud jde o kalhotky, tak ty jsou trochu pevnější a nepovolí, takže se mohou zaříznout. Snadno je však nahradíte černými, co už máte doma.:)
  • Jestli už vás tyhle neonky omrzely, tak určitě koukněte na jejich stránky, protože mají hodně novinek, hned jsem se zamilovala do kytkatých vzorů.


TEZENIS


image
  • Nedávno jste u nás mohli číst post o kolekci plavek Tezenis by Rita Ora. Já kolekci vyzkoušela hned na vlastní kůži a rovnou dva vzory. Nejvíc jsem si oblíbila  etno barevný vzor a tyto kytkované…


  • Tvar podprsenky jsem zvolila pruh, přeci jen je to nejvíc praktické na opalování a kalhotky zavazovací. Krásně sedí a všechno drží na svém místě. Navíc jsou za super cenu.


NUNAI BALI


  • Tyhle plavky mají nejlepší kalhotky na světě. Budete v nich mít zadek k nakousnutí. Přijdou vám povědomé? Určitě  už jste je viděli na Nikol a koupit je můžete 29.5. na našem Bloges Boat Marketu.LINDEX


  • A nakonec jsem pro vás vybrala jedny z mých nejoblíbenějších plavek. Jsou to tyhle krémové plavky z Lindexu, které nosím ráda i ke kraťáskům do města. Nejsou boží?:)


A NEZAPOMEŇTE NA NAŠÍ SOUTĚŽ, PROTOŽE RÝSUJEME NEJEN DO KRAŤASŮ, ALE HLAVNĚ DO PLAVEK. PRAVIDLA NAJDETE ZDE!!!!!

KISS

MICHAELA