Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

tumblr_o84xecuHhe1s9x50do1_1280.jpg
tumblr_o84xecuHhe1s9x50do2_1280.jpg
tumblr_o84xecuHhe1s9x50do3_1280.jpg
tumblr_o84xecuHhe1s9x50do9_1280.jpg
tumblr_o84xecuHhe1s9x50do7_1280.jpg
tumblr_o84xecuHhe1s9x50do6_1280.jpg
tumblr_o84xecuHhe1s9x50do8_1280.jpg
tumblr_o84xecuHhe1s9x50do4_1280.jpg
tumblr_o84xecuHhe1s9x50do10_1280.jpg
tumblr_o84xecuHhe1s9x50do5_1280.jpg

THE BEST OF BLOGES BOAT MARKET

5.Bloges Market na lodi Cargo byl - alespoň podle reakcí - asi ten nejlepší jaký jsme pořádaly. Velkou zásluhu na tom měl samozřejmě i prostor a počasí, protože Náplavka v létě je prostě vždycky dobrý nápad. O to víc, když je na palubě Cargo Gallery výběr těch nejlepších českých blogerek a jejich šatníků. Tak si to jdem shrnout od začátku…

Na druhé straně železničního mostu kotví jedna z nejhezčích lodí v Praze. Není náhodou, že děláme market vždycky v nějaké “gallery, no a protože se tahle nechává pohupovat na břehu Vltavy, zvolily jsme proto námořnický DRESS CODE a překvapilo nás kolik lidí ho opravdu dodrželo a mají u nás velké plus!


  • WELCOME DRINKY
image
image
image


Hned u vchodu, jste po zaplacení vstupu 50Kč dostaly na výběr ze dvou příchutí cideru Strongbow. A na horní palubě na vás čakalo Bubbleology s naší fotkou na etiketě nebo kyslílová voda OXY WATER s pusinkou Bloges Robes.


  • INSTAGRAF
image
image


Stejně jako loni ve Žlutých lázních jste si mohli něchat vyvolat fotku pouze přidáním hashtagu #BLOGESBOATMARKET na Instagramu a k našemu překvapení se vyvolalo přes 300 fotek!


  • BLOGERKY
image
image
image

Oslovilo jsme 10 předních českých fashion & beauty blogerek, aby otevřely svoje šatníky veřejnosti a oblečení, které nenosí předaly dál a udělaly tím radost někomu dalšímu. Atmosféra na dolní palubě byla jednoduše skvělá. 


  • HORNÍ PALUBA
image
image


Nahoře to taky pořádně žilo. A nejen na after party, ale celý den nám hráli djs a skákalo se přes palubu do Vltavy v rámci SPLASH CONTEST, který vyhrála naše Kristýna! Vystoupil americký zpěvák Miqi Piqi se svojí kapelou a mohli jste ochutnat Mladý Kokos s rumem jen za 150,- :)


  • PADDLEBOARD
image
image


Od 15-17h jste si mohli ZDARMA půjčit paddly od Plťka Boards, takže pokud jste to nestihli, tak si je můžete jít půjčit na Střelák a prohlídnout si Prahu z jiný perspektivy. Doporučujem!


  • BARBER SHOP & COPÁNKY
image
image


Tento market byl hodně zaměřený i na kluky, aby se nenudili, když jejich holky nakupovali… Takže se mohli zajít zadarmo ostříhat a oholit od mistra Delikventa z TONI & GUY v mezipalubí s výhledem na řeku a Pražský hrad, kde se nezastavila ani kadeřnice, který dělala boxerský copánky jak na běžícím páse.


  • SHOPPING
image
image
image


Největší nákupní vlna proběhla klasicky na začátku hned po otevření dolní paluby. U kabinek se sice stála fronta, ale zkoušelo se i u zrcadel tzv. na exhibouše :) 


image
image


Kromě oblečení blogerek jste si mohli pořídit nové sluneční brýle, stylové diáře, doplňky k foťákům Olympus, plavky Nunui Bali, držák na telefon MyRing.cz nebo něco od značek MDMA, REPRESENT, #FURTPLNEJ nebo STARMY a taky kšiltovky z naší limitky OFFLINE IS THE NEW BLACK. 


  • WORKSHOPY
image


Na tatérku Duhovku se spusta z vás těšila už podle události nejvíc. Za průhledným závěsem si udělala na palubě lodi svůj provizorní tatoo salon a pustila inkoust do pár odvážlivců. Byla mezi nima i naše produkční Karol, které udělala na zápěstí krásnou elegantní vlnu se šípem.


image
image


SPIRIT BEADS nechybí na žádném našem marketu a protože už to bylo po páté, tak se rozhodli zapojit do výroby i vás. Mohli jste si s výhledem z lodi navlíknout krásný náramek nebo náhrdelník a odnést si ho rovnou domů nebo si vybrat nějaký už hotový.


  • AFTERPARTY
image


Hudba mohla hrát nahlas až do 22h takže se tančilo, popíjelo, zpívalo a musíme teda říct, že tenhle BLOGES MARKET se teda fakt povedl! Díky Identic za skvělou afterparty atmosféru na palubě Carga.


Photo by Honza Martinec


Děkujeme ještě jednou všem, kdo přišli a stali se součástí tý nejlepší atmosféry jakou jsme na lodi vůbec mohli mít!

Už teď přemýšlíme nad termínem dalšího marketu a vypadá to na září-říjen.


Kiss

Vaše Blogesky