Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

TAKE CARE OF YOUR HAIR!

image

Tento týden se nese ve znamení péče o vlasy. Na instagramu totiž můžete soutěžit o novou řadu Pure Care od DOVE. Týna s Míšou se logicky soutěže zúčastnit nemůžou, proto si zašly na péči do salónu k Petře Měchurový, kde používají kosmetiku L´oreal a Kérastase. 

image

Každá má jiný typ vlasů a po létě je mají celkem vysušený a celkově zničený od častého žehlení a kulmování, takže kompletní regenerace a výživová maska už byla potřeba.

image

Míša má husté a nepoddajné vlasy, takže péčovat o vlasy musí pravidelně.

V 1. kroku je potřeba vlasy samozřejmě umýt šampónem, v tomto případě se jednalo o Bain Age Recharge, který má za úkol revitalizovat vlasy a napjatou pokožku oslabenou věkem a sluncem. Výsledkem této očisty je obnova vnitřní struktury vlasů, která dodá vlasům pružnost, lesk a pevnost.

image

2. krokem pro hloubkovou revitalizaci je koktejl Fusio Dose, který obsahuje vysoce účinné látky namíchané přímo na míru vaším vlasům. Jednotlivá séra (rozlišené barvami) můžete míchat podle toho co vaše vlasy zrovna potřebují.

image

Pak už jen vyfoukat, nakulmovat a je to.

image

Týna měla poslední dobou problém s tím, že její vlasy byly hodně splihlé a rychle se mastily. Nutně potřebovaly osvěžit, vyčistit a posílit! Proto bylo nejdřív potřeba udělat diagnostiku vlasů pomocí měřícího přístroje.

image

Na základě diagnostiky, prošla Kris ve 3 krocích vlasovou očistou s novou řadou od Kérastase - DISCIPLINE, která vydrží pět umytí.

  • Vlasy byly umyté samozřejmě šampónem, který je zbavil všech nečistot, aniž by je nějak zatížil.
  • V dalším kroku byla nanesená maska. Pomocí špachtle se “krém” vetřel do vlasů od kořínků až po konečky, který se nevymívá ale fixuje pomocí fénování. Vlasy jsou takřka hned po aplikaci silnější, uhlazené a plné svěžesti.
  • Dále bylo potřeba vlasy zafixovat a dodat jim finální lesk, což bylo docíleno sprejem Fluidissime.

Revitalizační masky se pohybují v ceně od  350 - 500,- Kč.

Těšte se na příště. Holky se chystají každá na menší změnu. Každá si vyzkouší, jak různě upravovat vlasy, tak aby to zvládla sama doma a možná dojde i na barvení. :)

Kiss:-*

Tým BR! 

TAK TOHLE NÁS DOSTALO DO KOLEN!

HELLO AUTUMN