Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

TAKE AWAY!

image

Bloges výzva je v plném proudu a každý den se vás k nám připojuje víc a víc. Dnes pro vás máme tip, jak to udělat, když máte doma připravené zdravé dobrůtky, ale váš program je tak nabitý, že vám nedovolí si je doma v poklidu sníst. Je to jednoduché, vezměte si vše s sebou. Mrkejte na čtyři vychytávky, které vám s tím pomůžou.


SVÁČA BOX COMPLEAT


image
  • Těmto boxíkům fandíme. Jsou stylový a vyrobený ze super materiálu, který ochrání vaši kabelku před vším, co do něj dáte. Není to klasická svačinová krabička, takže tam dáte i více věci, tvar boxu se totiž přizpůsobí.


BAMBUSOVÝ BOX


image
  • Další box, který stojí za řeč je tento ze stránek livelove.cz. Najdete tam různé barevné kombinace a je pro všechny ty z vás, kteří mají rádi sváču s sebou a životní prostředi.


NA JOGURT


image
  • Ten z vás, kdo miluje jogurty na různé způsoby může zajásat. Na Bonami jsme objevily tuto vychytávku na ovoce, musli, tvaroh, jogurty… Prostě ideální pomocník pro sladkou sváču.


NA SALÁTEKimage
  • A nakonec něco na domácí salátek. Tahle nádobka je plně přizpůsobena na saláty, které si uděláte doma. Máte k němu i vidličku a nádobku na zálivku. 


Takže už žádné výmluvy, protože své oblíbené jídlo můžete mít vždy a všude s sebou. A nezapoměňte na hastag #blogesvyzva. Ty nejlepší fotky náležitě odměníme.


KISS

BR

SNÍDANĚ JE ZÁKLAD.