Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

SURPRISE YOUR MAMA!

image


Vánoce, Vánoce přicházejí. Ty fronty před Pandorou mluví za vše. Dneska jsem toho byla svědkem, což znamená, že nejlepší čas na Vánoční nákupy je podle všeho 9 ranní. A máte maximálně hodinu a půl, než se navalí všichni dárkuchtivý šílenci a vy strávíte zbytek dne ve frontě. 


A když už byla řeč o Pandoře, za mě je to asi nejlepší dárek pro naše matky. Úplně vidím tu svojí, jak přesně za 10 dní bude otevírat krabičku s…..to nesmím prozdradit, snad tohle nečte…a podle mě se rozbrečí nebo to bude hodně dlouho rozdejchávat a budou to její nejlepší Vánoce so far! 


image


My si teda s holkama taky udělaly wishlisty, abychom to našim drahým polovičkám trochu ulehčily s výběrem. Možná byste to také měly udělat. :)


DARUJTE JÍ KNIHU.

Tohle je ta nejjednoduší varianta, jak někomu udělat radost pod stromečkem. Kniha, kterou pečlivě a v klidu domova vyberete na netu, objednáte a napíšete do ní věnování, darovanému určitě vyčaruje úsměv na rtech. 


image


Doporučuju nové krminální drama od Jo Nesba - Syn, které je volným pokračováním předchozích detektivek. Ideální téma během svátků, kdy si každý najde čas na čtení nebo by měl. Kdybyste měli pocit, že to vaše matka přes všechno to pečení a obalování nestíhá, nezoufejte. Ke každé objednávce na webu martinus.cz dostanete i voucher, kam napíšete, že darujete dotyčnému 2 hodiny na čtení a obalíte za něj řízky nebo vyžehlíte prádlo.

Více info najdete ZDE!


UDĚLEJTE JÍ KRÁSNOU!Co takhle věnovat svojí matce chvíli klidu a poslat jí na nějakou procedůru? Facelifiting, kosmetické ošetření a omlazení pleti. Něco u čeho si odpočine. Epilace by asi nebyla ten nejlepší nápad, i když pocit, že se nemusíte už nikdy holit, taky není úplně špatnej.

Na Klinice Krásy Anděl, kam chodíme i my dost často, mají teď před Vánocema akci. Pokud si koupíte jakýkoliv balíček služeb, můžete si nechat udělat na míru ještě jeden. Třeba pro sebe a strávit tak se svoují drahou maminkou společné chvíle. 

Více informací najdete ZDE!


Very Merry Christmas!

Kiss. Kris.

Cukroví podle food blogerek!