Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

SUPER FOOD EVERY DAY'n'NIGHT

Před pár dny jsme vyhlásily naší listopadovou výzvu #blogesMOVEmber a pokud v tom jedete s náma tak se vám možná budou hodit následující tipy na téma SUPER FOOD. Co jsme kde objevily zajímavýho, co nás zaujalo a co nám nejvíc chutná?

imageSNÍDANĚ 


Začneme hezky popořadě. Snídaně je základ dne, to se přece ví, ale většina z nás jí nestíhá nebo prostě vynechává. Chyba! Nestíhat se ráno najíst je o prioritách a pokud si chcete přispat ale dát si dobrouz, rychlou a hlavně zdravou nasnídani, tak abyste nutričně pokryli svoje potřeby, tak zkuste pár dní snídat to co my a uvidíte, že vydržíte do oběda bez kručení žaludku a naučíte svoje tělo lepším návykům.


image
  • Posbíraly jsem po různých e-shopech zajímavý vychytávky, ze kterých si děláme každé ráno snídani na několik způsobů:
  • CHIA a GOJI jsou základ, naše nejoblíbenější máme z THE FRESH MARKETU. Maj nejen úžasný stylový obaly, ale i velký sortiment produktů od semínek až po Spirulínu a kokosový olej.
  • výborný BIO konopný semínka a SUPERMIX máme z NEOBOTANICS. Unikátní mix superpotravin s výbornými nutričními vlastnostmi. Zdroj vitaminu C v přírodní formě, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, ke správné funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidačním poškozením. To chceš hned po ránu!
  • v naší výzvě se snažíme vynechat klasické kravské mlíko a nahradit ho sojovým nebo mandlovým. Naše nejoblíbenější (i do kafe) je neslazené ALPRO ALMOND, který kupujeme v Makru ve velkým. Vyjde asi na 65Kč.
  • ZDRAVÝ SHAKE je novinka, kterou jsme objevily nedávno na Instagramu a funguje jako proteinový nápoj. Ideální jako smootie - rozmixovat s banánem v Nutribuletu, posypat semínkama a snídaně je hotová!SVAČINKA TAKE AWAY


image
  • Banán můžete přidat i do naší oblíbený MANY, o kterou taky soutěžíme na Instagramu s hashtagem #blogesMOVEmber. 
  • Zkuste přidat ještě čerstvý fíky a chia/lněný semínka a máte zdravou svačinku na cestu hotovou!


image
  • V O’papa (Revoluční/Dlouhá nebo ČERNÝ MOST) mají od včerejšká novinku! CHIA POWER z kvalitního čerstvého jogurtu, chia semínek a borůvkobého nebo malinového pyré. 
  • Stojí 68Kč a můžete si ho koupit s sebou.OBĚD


Jak si udělat super oběd ze superfood potravin? Jednoduše! Podobně jako kuskus nebo těstoviny - nahraďte jen quinou.


image

Tenhle VitaCUP máme taky z Makra, kde je dokonce speciální oddělení na tyhle zdravý dobrůtky a když si do toho přidáte tofu nebo nějaký dobrý masiko a zeleninu, tak máte výbornej oběd bez náročných příprav! Je to navíc velký zdroj bílkoviny a můžete si quinou udělat třeba i na sladko, záleží na chuti.VEČERNÍ MLSÁNÍ


Pokud vám po celym dnu nestačí k večeří jen salát tak se můžete ještě “dojet” zdravým ďobáním ze ŠMAKUJTO.CZ. Stačí nahradit klasický kečup za tenhle řepový, který nejenom že skvělel chutná, ale můžete ho mít dokonce ve 3 variantách. My si každá vybrala jednu. Týna HOT, Nikol SMOKED a Míša ORIGINAL.


image

BLOGES TIP: MILUJETE POPKORN? My taky a teď ho navíc můžete jíst bez výčitek a se super příchutěma jako goat nebo blue cheese, slanný karamel nebo třeba na sladko v pralinkama!

image


A na závěr ještě jeden TIP. Sušený ovoce!!! Crunchy banana, mango nebo ananas je úplně TOP! Najdete taky na šmakujto.cz, který už máme skoro jako homepage, protže tam maj neskutečný dobroty! :)


image


Třeba SEAWEED (řasy) s příchutí chilli nebo med & sezam a mnoohem víc! 

Tak pokud chcete vyhrát poukázku na 1.000 Kč do ŠMAKUJTO tak tagujte svoje fitness & health fotky na Instagramu #blogesMOVEmber a my za měsíc vyberem ty nej!


Tak dobrou chuť a silnou vůli pokud s náma jedete LISTOPADOVOU VÝZVU!

Kiss, Vaše Blogesky

Bloges Objevy Týdne!