Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

SUNDAY MOVIE TIME

image

Prodlouženej víkend se nám, co se počáska týče, moc nevyvedl, ale naštěstí dávaj v kině samý super filmy, takže dont worry, dejte si popkorn a zajděte si na tyhle tři bijáky! 

EX MACHINA

image

V kinech velká novinka a musíme říct, že velmi povedená! Na takhle vymazlený sci-fi jsme už dlouuuho nenarazily (a že jich je v poslední době dost), takže doporučujeme zajít s přítelem nebo vlastně s kýmkoliv, kdo se rád pokochá vizuálním zížitkem na plátně. Souboj umělé inteligence s naší je velmi často omýlané téma, ale v Ex Machině i velmi dobře natočený a zrežírovaný, takže dáváme plnej počet hvězd a doufáme, že s filmu budete podobně nadšený! Více na ČSFD!

image


image

STILL ALICE / POŘÁD JSEM TO JÁ

image

Jak už herecký obsazení napovídá, jedná se o velmi kvalitní film se skvělými výkony za který dokonce úžasná Julianne Moore získala Oskara! Hraje šťastně vdanou matku tří dospělých dětí, je uznávanou profesorkou lingvistiky, ale začíná zapomínat slova. Když je jí diagnostikována raná forma Alzheimerovy choroby, zjišťuje společně se svou rodinou, že jejich vzájemné vztahy projdou tou nejnáročnější myslitelnou zkouškou. Její úsilí zůstat stále tím, kým kdysi byla, je děsivé, dojemné i inspirující. Stejně jako celý film, nezapomeňte kapesníčky! 

image
image

WILD / DIVOČINA

image

Reese Witherspoon se v tomto filmu bezesporu překonala k úctyhodným výkonům. Hned na začátku totiž ukáže jak snadno se dá z palce u nohy utrhnout načatej nehet. Uff, masakr hned v úvodu. Po chvíli se ale rozjede příběh, který ukazuje jak mladá američanka jde určitý očistec. Důvod se v průběhu vzpomínek začíná utvářet v meziscénkách, které se běheme filmu spojí v jeden celiství příběh. Reese tímhle filmem dokazuje, že už neni blbá blondýna, ale frajerka, co se nebojí úplně sama zdolat 1770 km dlouhou vysokohorskou trasu pojmenovanou PCT - Pacifik Crest Trail. Což je nejdelší, nejtěžší a nejdivočejší stezka v celé Americe! Bravo!

image
image

Ale kdyby se vám přeci jen zastesklo po staré Reese, tak dnes ve 20:15 na Primě dávaj Pravou Blondýnu 2, která bojuje za práva nebohých zvířatek! 

Peace & love

Vaše Blogesky