Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

tumblr_nsw3q4kLb51s9x50do5_1280.png
tumblr_nsw3q4kLb51s9x50do1_1280.png
tumblr_nsw3q4kLb51s9x50do6_1280.png
tumblr_nsw3q4kLb51s9x50do7_1280.png
tumblr_nsw3q4kLb51s9x50do4_1280.png
tumblr_nsw3q4kLb51s9x50do10_1280.jpg
tumblr_nsw3q4kLb51s9x50do8_1280.png
tumblr_nsw3q4kLb51s9x50do3_1280.png
tumblr_nsw3q4kLb51s9x50do9_1280.jpg
tumblr_nsw3q4kLb51s9x50do2_1280.png

SHOPPING FEVER NA BLOGES BEACH MARKETU

Na co se můžou těšit vaše nákupní tašky a kvůli komu vaše peněženka zapláče? Představujeme vám deset blogů - blogerek, které právě teď vyřazují svůj šatník a vy si jejich kousky budete moci pořídit již tuto sobotu. Dobrá zpráva je, že jsme pro vás přichystaly i bonus v podobě našich milých prodejců…

BLOGERKY

1. BLOGES ROBES:  Naše štendry budou napěchované kouskama od 50 Kč - 1.000 Kč převážně konfekčních značek jako je ZARA, Mohito, Lindex, Mango, F&F nebo Reserved, ale i unikátních kousků ze showroomů, které se třeba ještě ani neprodávají + e-shopy jako ASOS nebo z cest po celé Evropě nebo Asii.

2. DBlog:  Vždy usměvavá Dominika má super postavu a sportovní casual styl, takže si z jejího šatníku určitě vyberete. Omrkněte její outfity na blogu  nebo na jejím Instagramu, kde je jako @Dominika.Po

3. TIME TO FIT: Time to Fit je holka s klukem > takovej páreček snů. Oba jsou superstylový a ještě navíc umí sladit outfity k sobě dohromady, takže si na svý přijdou i kluci.

4. KISSBOOK: Mia Doxanská je zástupkyně BEAUTY BLOGEREK a protože se nám osvědčila její přítomnost i rady na posledním Bloges Marketu, tak jsme ji pozvaly i na naší odlehčenou verzi na pláži, kde vám za Kissbook by Mia s radostí předvede svojí limitovanou řadu kosmetiky a další tipy & triky a novinky jak být co nejvíc BEAUTY.

5. CHECK CZECH FASHION: Trio kámošek Check Czech Fashion už působí na našem trhu nějaký ten pátek a mají nejen dobrý jméno, ale určitě i šatníky. S velikostma jsou na tom podobně jako BLOGES ROBES, takže si rozhodně vybere každý!

6. NATTINESS: Výherkyně Blogerky roku v kategorii OBJEV ROKU úžasná a vždy pozitivní Natálie Kotková se právě vrátila z Wild House ve Španělsku, takže bude mít určitě hooodně cool outfity na prodej. Má navíc super postavu, takže si na svý přijdou hlavně majitelky velikosti.

7. LOVE FASHION: Milujou módu a žijou jí! To jsou nováčci na našem Marketu tak jsme zvědavý, co od nich očekávat a jak bude vypadat jejich štendr s nápisem Love Fashion, kde budou prodávat jejich drahé polovičky!

8. BKBlog: Boho styl. To je naše oblíbená začínající blogerka Barbora Kotalíková, která má vždycky nejzajímavější kousky v šatníku z cestování po světě a za super ceny! Máte se opět na co těšit!!

9. BEAUTY BELLAS: Tahle 180cm vysoká blogerína Kateřina Pifflová má veeeelkou výhodu, že má nekonečný nohy a tak potěší všechny, kdo jsou podobně vysoký a všechno je jim krátký! Bude prodávat nejen letní šatičky a sukýnky, ale i spousty zajímavých doplňků jako jsou kabelky nebo sluneční brýle, tak doražte včas.

10. ANNA REKUA: Anna je původem z Ruska ale kořeny má i ve Francii. V současné době pracuje hlavně jako stylistka a make-up artist, protože ji činí značné potíže se rozhodnout, kterou z činností miluje více. Jejím velkým snem je přivést na módní trh svou vlastní značku a v nejšílenějěích představách by se chtěla dostat svou prací na přehlídku Haute Couture. Tak se na ní přijďte podívat na Market a podpořit jí v cestě za jejím snem.

PRODEJCI

image
  • Vybraly jsme pro vás jen to nejlepší. Těšit se můžete na štendr plný stylových hadříků od Lindexu, novou streetovou značku MDMA FASHION, surfové fashion kousky Femi Pleasure nebo nejvíc nejlepší plavky Relliciga.
image

A jako bonus si můžete vyrobit svoji vlastní čelenku v zážitkovém stánku ZOOT a to ZDARMA!

TĚŠÍME SE NA VÁS

BR