Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

RTY JAKO V BAVLNCE!

image

Prohledaly jsme kosmetické taštičky a vybraly z nich ty nejlepší balzámy na rty. Bez jakých sladkých, mastných, výživujících vychytávek nedáme ani ránu? Čtěte a dozvíte se… Navíc líbat vysušené rty je nejhorší, takže ty své nezanedbávejte.


ONEST


image
  • Další český produkt, který stojí za řeč i koupi. tento balzám jsme dostaly všechny tři na nedělním focení. Nejenže nás zaujal hned na první pohled svým čistým, krásným designem, ale hlavně jsme ho po vybalení už nepustily z ruky. Míša má svůj bezbarvý u postele stále při ruce. Týna svůj růžovej používá i jako tvářenku a Niky si ho nezapomněla přibalit na svůj press trip. Takže asi tak, mrkněte na jejich stránky, kde se dozvíte více a hned si ho můžete pořídit za tři kilča. 
  • Nelepí, vyživuje a rty po něm máte krásně jemné.
imageEOS


image


  • Tyto balzámy se těší velkou popularitou. My je máme také rády a hlavně jich máme plnou koupelnu. Niky nám je vždy vozila z Ameriky po taškách.:))) Nedávno jsme dostaly tuhle super zásilku. A proč je máme rády? Balzámy jsou přírodní a z 95 % organické - obsahují pečující bambucké máslo, jojobový olej a vitamin E. 


ELIZABETH ARDEN


image
  • Tyto balzámky používá Míša už strašně dlouho. Celá osmihodinnová řada je naprosto skvělá a zázračná. Skvěle vyživuje pokožku a tento balzám vaše rty. Teď navíc udělali i barevné varianty, které seženete v Douglasu.


NUX


image
  • A nakonec doporučujeme medovýhutný balzám od Nux. Tenhle bazám je matný a je to spíše takový krém pro vaše rty. Navíc vám vydrží strašně dlouho. 


KISS KISS


BR