Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

Rostou po HAIRBURSTU vlasy nebo nerostou?

image
Jako správný blogerky jsme i my testovaly tyto vitamíny na vlasy jménem HAIRBURST. Pokud také sledujete různé novinky z oblasti lifestylu, tak víte, že se Instagram naplnil fotkami s touto bílou vitamínovou bombou. Co jsou tyto tabletky zač? A CO NA TO NAŠE VLASY?
image
  • Hairburst jsou přírodní vitamíny, které vašemu tělu a hlavně vlasům mají dodat všechny potřebné látky k tomu, aby se vaše pokožka hydratovala a vyživila a tím by se vlasy měly zotavit, začít růst, lesknout se a celkově vypadat zdravější.
image
  • My vyzkoušely měsíční dávku této vitamínové bomby, po které už by každá z vás měla vidět výsledky. Důležité je si uvědomit, že vše potřebuje čas a po měsíci sice výsledky uvidíte, ale spíš si myslíme, že dlouhodobější péče je klíč k úspěchu, ať už jde o cokoiv.

NIKOL: Nikol má své vlasy vlnité od přírody. Často si je sama vlní, aby dosáhla uspořádanějších vlnek, ale občas používá i žehličku, což zapříčiňuje vysušení vlasů. Celkově je její vlas hrubý a hlavně jich má spoustu. Na růstu se Hairburst tolik neprojevil, prostě u takovéto struktury to není tolik znatelné. Celkově ale její vlasy vypadají zdravější a lesklejší.

MÍŠA: U Míši je to podobné jako u Nikol, sice nemá vlasy tolik vlnité, ale struktura je dost podobná. Má vlasů strašně moc a rostou ji rychle samy od sebe. Je pravda, že se Hairburst projevil na růstu nových vlásků, což se dozvěděla u kadeřnice, takže ji tím ještě zhoustly.

KRIS: Týna má z nás všech vlasy nejjemnější, ale za to nejsou tak vysušené ani zničené od barvení. U ní celý tým sledoval růst, protože jí vlasy celkově rostou pomalu a musíme říct, že to zafungovalo, i kdyz jen o pár cenťáků. Všem co mají vlasy jemné a chtějí dosáhnout vysněné délky doporučujeme tříměsíční kůru.

image

No prostě každej vlas je jinej a na kažého to bude působit jinak. Každopádně to má něco do sebe. Pokud chcete sledovat více výsledků Hairburstu, tak sledujte jejich Instagram.

KISS

BR

TRENDY JARO/LÉTO 15