Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

RESERVED LOOKBOOK WINTER 14/15

Také značku Reserved řadíte do svého TOP žebříčku oblíbených obchodů? My tedy rozhodně ANO! Seženeme zde vždy něco na schůzku, na párty, do města i do nepohody a tak nám nikdy při návštěvě neuniknou zajímavé kousky z nových kolekcí! A jaké to jsou? Pojďme se “navandit”! 


Kolekce pro ženy se nese v duchu New Bohemia stylu a je opravdu z čeho vybírat! Proměňte se v Snow Queen, Dreamy Lady a Winter Romantic woman! Retro styl je hlavní inspirací pro nadcházející zimní sezónu: lehce nostalgický, jemný, ovlivněný romantikou 70. let.  Hrajte si s materiály a látkami a lehké materiály ozdobené květinami, arabeskami nebo geometrickými vzory nechají vyniknout vaší osobitosti.

Tato kolekce bude jako zima samotná: lehce chladné odstíny doplněné o magické a jedinečné romantické prvky. Velké svetry a doplňují kožešinové prvky nebo denim detaily.

image

A máme tady také něco pro muže! Ať jste romantici i realisté, elegantní gentlemani i pohodoví chlapi, tuto zimu, díky nové kolekci Poetic Officer, mohou muži předvést dvě strany svého já. Pohodlí, které jde ruku v ruce s nedbalou elegancí - i tak by se dala popsat tato kolekce. Najdete v ní   svetry, bundy s kožešinovou kapucí nebo námořnické motivy, které zkrátka nikdy z módy nevyjdou.

KAFE - Nejdůležitější jídlo dne!

V.Westwood & V.Beckham na VÁNOČNÍ BAZÁRKU se slevou až 70%? TO CHCEŠ!