Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

REALITY SHOW #BLOGESVYZVA

Máme úspěšně za sebou první týden naší květnové výzvy, kterou točíme jako takovou miniREALITY SHOW. Každá z nás má jednoho adepta na proměnu, se kterým chodí cvičit, na zkrášlovací procedury, na solárko, vzájemně se podporují a hlídají v tom co jí a k tomu drží detox. Jak jim to jde zjistíte už tuhle neděli v 1.díle, ale o co vlastně přesně jde?

>LÉTO NEPOČKÁ!<

To je hlavní motto celého projektu! Za měsíc už se svlíknem do plavek a proto je nejvyšší čas ze sebou něco udělat! Toho jsme si vědomy a tak jsme rozhodly vzájemně se vyhecovat a udělat něco pro sebe. Celý náš team i s kameramankou Mirečkou bude až do 31.5 dělat všechno pro svoje tělo!

Zapojte se taky a přihlašte se na Facebooku do BLOGES VÝZVY! Celý květen postujte na INSTAGRAM svoje fotky workoutů, zdravých jídel, smoothie, tenisek a vůbec všeho, co se týká zkrášlovaní těla nejen zevnitř! Na konci měsíce vybereme víteže kterého booohatě odměníme! 

  • Zároveň v sobotu 30.5 chystáme závěrečnou párty v ZOOTu na hl.nádraží, kde prvních 100 příchozích dostane welcome drink zdarma a zdravý raut k tomu!

Takže už víte, co budete dělat celý květen? Přece rozkvétat do KRÁSY!

Sledujte náš IG @bloges_robes a Facebook!

Vaše Blogesky

BEST BUTT WORKOUTS!

#BLOGESVYZVA