Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

PUMA S/S 2016

image


Máme teď plnou hlavu cvičení a bloges výzvy, takže nám nemohla uniknout kolekce nových párů tenisek od značky PUMA, která vylezla celkem krátce po úspěšné kolaboračce se zpěvačkou Rihannou. Tahle se nechala inspirovat převážně 80.-90. léty, kdy tenisky zažívaly boom a draly se z tělocvičen na stránky módních časopisů. Značka Puma má pevné základy a stylově jde čím dál tím víc nahoru a nebojíme se říct, že hravě konkuruje třeba Adidas Originals.


PUMA BLAZE.

image
image


Tenhle model, který vznikl v 90. letech je oproti tomu původnímu mnohem lehčí a za nás je využitelný jak do tělocvičny, tak i na běžné pouliční courání.Vznikl v několika barevných provedení. Klasická bílá, která se nám líbí nejvíc. Pak i v černé, tyrkysové a lososové. 


PUMA BASKET.

image


Legendární model PUMA Basket si hodně rychle získal své fanoušky, zejména na hip hop scéně. V 80. letech, kdy se boty staly miláčkem New Yorku, a to nejen v hudebním světě. Gumové podrážky připomínají ulice a basketbalová hřiště New Yorku. A podkolenky jsou jasným znamením basketballové éry Michaela Jordana nebo Denise Rodmana. Kde jsou ty časy…


image


PUMA SUEDE.


Právě tuhle botu si nedávno vzala do parády zpěvačka Rihanna a kdybychom měly na výběr, volily bychom rozhodně ten její model, který měl zajímavé vroubkované provedení podrážky na nižší platformě. 

image
  • Tento semišový model je podle nás ikonou mezi teniskami.
image


Nám se ale mnohem víc líbil předchozí model ESKIVA, kterýmu Riri svým re-designem vdechla novou image a atraktivitu. Oblíbila si je i naše Nikol a nosí je kdykoliv, když je suchu a nad nulou :) 

Viz její Instagram PUMA 698 IGNITE.

Revoluční běžecké boty, které dostaly první podobu na přelomu 80. a 90. let. Základem jejich podešve byly buňky ve tvaru plástve. Postupně se z nich vyvinuly pohodlné streetové boty, které PUMA nyní obohatila o inovativní pěnu IGNITE, takže by se vám mělo běhat samo.


image


Všechny modely seženet neapříklad v Palladiu nebo skvěle si vyberete v pohodlí domova i na eshopu footshop.cz!Hezkou neděli.

Vaše BR*

GLUTEN FREE WEEK by #BLOGESVYZVA

ZDRAVÉ OBJEVY TÝDNE!