Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

OUTFITS ON THE BEACH

image

Správná Blogeska sice nepotřebuje na pláž tuny make-upu, ale nikdy nezapomene na stylové věci, plavky, brejle a doplňky. A protože se mi outfity do travel diary nevlezly a ani nehodily, tak tady je post jen o tom, v čem sem na pláži chodila nejčastěji.
image
image
  • Tyhle černý plavky z nové kolekce CALZEDONIA jsou prostě skvělý. Černá je sice na pláži vidět málokdy, ale zas vypadá v kombinaci s elegantním střihem a krásnou zlatou aplikací na zádech elegantně. Už je stačí doplnit jen o nějakou krásnou dlouhou sukni na zem, klobouk (samozřejmě) a elegantní beach outfit je na světě.
image
image
  • Tenhle outfit miluju a zbožňuju a nosila bych ho stále a pořád. Všechno krom podprsenky od plavek, která je z Calzedonie sem našla v showroomu LINDEXU a brzy to budete moci pořídit i v obchodech. Kraťásky vypadají trochu jako sukýnka, jsou z lehkého materialu, který se nemuchlá a jsou super pohodlný. No a boho tunika je boží, to snad nemusím ani psát. Vypadá luxusně na opáleným těle s barevnou podprsenkou, která prosvítá.
  • Jaký je nejlepší doplněk na léto? Zkuste mrknout na stránky Zlaté tetování, kde pořídíte krásné tetovačky, které si budete dělat úplně stejně jako na základce. Já si vytetovala i zlatý prsten, vypadalo to super, ale pozor neopalujete se přes to, takže bacha na bílé fleky. A abych nezapomněla, všichni mi chválili náramky od Spirit Beads, na jejich stránkách si můžete objednat a nakombinovat svůj náramek, dle libosti.
  • Před odjezdem jsem si objednala plavky značky Relleciga, ale bohužel mi dorazily až teď po příletu. To však nemění nic na tom, že jsem z nich úplně nadšená, skvěle sedí a kvalita jde vidět na první pohled. Jen musím říct, že jsem objednala velikost S a je to jen tak tak, takže se nemusíte bát ani M-ka.