Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

OUR BEAUTY DAY!

image

Ahoj holky, máme pro vás beauty článek plný tipů. Dozvíte se, jak a kam se chodíme zkrášlovat. Dost se nás ptáte, kam chodíme na vlasy, to vám dnes také prozradíme. K tomu všemu jsme natočily i beauty video, kde uvidíte celý půběh zkrášlovacího dne. Dále máme tipy na super líčení, vlasové produkty a pozvánku na  akci DeClone


HAIR

image
  • V rámci akce DE CLONE, kam vás tímto zveme, jsme jako první vyrazily do Toni&Guy v Dlouhé. Šikovná kadeřnice nejdříve Týně šmikla mikádo. Vlasy má teď super zarovnané. Míša v první fázi jen trochu zkracovala a společně jsme si nechaly vytvořit copánky na různé způsoby.
image
image
  • Copánky slaví velký comeback a my je viděly na MBPFW několikrát.
  • Pokud jste rebelka, tak zkuste tyhle copánkové bobánky, určitě budete k nakousnutí.:)
image
  • Další nejčastější dotaz padal na Míšino zesvětlení. Popravdě už jí ta její samotná barva trochu nudila. Stále přemýšlela coby, ale láska k přirozenosti vyhrála. S tou nejlepší kadeřnicí a specialistkou na barvení Kačkou se společně dohodly na balejáži spojenou s Olaplexem. Sice to prosvětlování trvalo tři hodinky, ale myslíme si, že výsledek fakt stojí za to.


MAKE UP


  • Na make-up jsme vyrazily do Douglasu. Rády tam chodíme očuchávat nové vůně a zkoušet jejich novinky. Prostě klasika. Tentokrát jsme využily i služby vizážistek a zkusily jsme make-up, ve kterém nás nevídáte tak často.


GRAFFITI EYES BY TÝNA

image
  • Tak trochu jiná Týna? I nám prozradila, že takhle vyráží jen na párty. Zkuste to i vy, není to tak těžké, jen linku nepovedete hned nad okem, ale trochu výše. Chce to však pevnou ruku. K celému looku doporučujeme jen lehce nabarvené obočí, ale za to dost výraznou pusu.


EYEBROW BY MÍŠA


image
  • Chcete změnu a odpočinek od rtěnek? Zkuste se zaměřit na čistý make-up, prozářené lícní kosti a hlavně na výrazné obočí. Říkáte si, že si obočí malujete? To si myslela i Míša. Přitvrďte! :)
  •  Vašemu pohledu pak nikdo neodolá. Nééé srandičky, opravdu se toho nebojte, pokud se budete snažit a nebudete přetahovat, věřte, že to bude mít pozitivní dopad.


TIPS


image

Pokud budete mít cestu do prodejny Douglas, tak by vám neměly uniknout tyto tři produkty, které vám pomůžou vykouzlit předchozí looky:

1. ARDECO EYE BROW: tuhle vychytávku máme rády a doporučujeme všem, komu se špatně pracuje se stínami.

2. Rozjasňovač Lost In Galaxy: to je úplná novinka od Douglasu, takový krémový, zářivý, dobře držící rozjasňovač.

3. Multifunkčí tvářenka: Tohle prostě chceš. Skvělá věc na rty i tváře. A mají je hned v několika barvách.


image


  • Co na vlasy? Toni&Guy přišel s těmito produkty, které jsou určené těm, kdo nechtějí utrácet tisíce, ale přesto mají rádi kvalitu. Zatím jsme vyzkoušely např. Sea Salt a suchý šampón a spokojenost, ani z jednoho se nám neloupe pokožka, jak se nám u jiných produktů stejného charakteru stávalo často. Míša vyzkoušela ještě gel ve spreji na vlny a taky super. Pokud je chcete vyzkoušet na vlastní vlasy, najete je opět v prodejnách Douglas nebo DM.


VIDEO


A NAKONEC MRKEJTE, JAK TO BYLO LIVE!


KISS


BR