Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

MY B-DAY PARTY

image

Je to přesně týden, kdy jsem oslavila třicátý narozky. Musím přiznat, že jsem tyhle kulatiny vzala ve velkým a uspořádala oslavu na celý den. Třicetiny jsou přeci jen jednou za život! Teď, když pro vás dávám dohromady všechny fotky a tipy, jak takovovou oslavu naplánovat, tak jsem zas dojatá, jaký to bylo super. Přišli všichni lidi, co jsem tam chtěla mít, dostala skvělý krásný a hlavně osobní dárečky a všem koho taková narozeninová párty čeká a přemýšlí o tom, že by ji nedělali chci říct, jděte do toho, bude to skvělý!!!!

image

Tak a teď postupně….


PROSTOR


image
 • První, co jsem řešila byl prostor, kde oslavu uspořádat. Můj byt sem vyškrtla jako první, vešlo by se nás tam maximálně pět, což by nebylo zrovna ideální.:)
image
 •  Nedávno jsem objevila super skvělý originální místo - HOUSEBOAT PORTX. Byla to láska na první pohled a věděla jsem, že tady oslava nebude mít chybu a taky, že ne. Miluji tyhle stylový věci, který se odlišují od ostatních, takže to byla jasná volba.


PŘÍPRAVY


image
 • Jídlo a pití jsem si zajistila a připravila den předem, takže jsem se před oslavou mohla soustředit na to, abych vypadala v rámci možností dobře a nevypadala na svůj věk.:) Zašla jsem si tedy na vlasy do salónu Fabio Salsa, který všem doporučuji, protože jsem byla ostříhaná a vyfoukaná venku za 40 minut, jsou tam super lidi a krásné prostředí.
image
 • Po cestě na oslavu mě napadlo, že bych potřebovala ještě trochu namalovat obličej, takže mé kroky zamířily do SEPHORY, kde měly zrovna akci od Benefitu a holky mě tam skvěle nalíčily právě produkty této značky.

JÍDLO


image

FOODBOX

 • Měla jsem pozvanou rodinu a asi okolo 15-20 přátel. Přemýšlela jsem, jak nejlépe vyřešit catering a jídlo od FOODBOXU bylo skvělou volbou. Pokud Foodbox neznáte, tak mrkněte na jejich stránky. Soustřeďují se zejména na rozvoz jídla. Několik restaurací, které na stránkách také najdete mají společnou kuchyni a vy si tak můžete objednat od každé něco, ale jidlo vám přivezou v jednom balíčku.
image
 • Pokud chystáte nějakou podobou oslavičku, tak vám sestaví i speciální nabídku a udělají občerstvení formou finger food. My si pochutnali např. na tempurovaných rolkách, salátku s hovězím masem, udon nudlích nebo  smažených sépiích. ŇAM!

DORTY

image
 • Každá správná blogerka by měla mít svojí Chanel kabelku. Mě se můj sen splnil, ikdyž jen formu sladkého překvapení. 
image
 • Co myslíte, rozřízla jsem jí? NE! BYLO MI TO LÍTO! :)


VÝZDOBA


image
 • Výzdobu jsem řešila sporadicky. Prostor byl sám o sobě krásnej, takže jsem to doplnila jen několika věcma. Hlavní byly černé balónky, aby ladily k dresscodu BLACK. Sehnala jsem je ještě s dalšíma párty věcma v obchodě TIGER, který nikdy nezklame.


DÁREČKY


image
 • Tady vůbec nevím, kde začít. Nejvtipnější asi je, že už jsem si místo botíček a věciček přála třeba mixér a dřevěný tác na snídani do postele. Fakt třicítka! :) To se mi splnilo a bylo toho mnohem víc…
image
 • Děkuji www.fotonaut.cz, že mám teď spoustu použitelných i (ne)použitelných fotek z oslavy, kvůli kterým jsem si založila i nástěnku.
image
 • Radost jsem měla opravdu ze všeho. Dostala jsem krásné naušničky Tiffany&Co. od mamky, taťky a bráchy. Pak letenku do Asie a výlet do hor v Gruzii. Krása střídá nádheru. A vy už se teď těšte na posty v našem Travel Diary. 
image
 • Krásné byly dárečky na kterých si kámoši dali fakt záležet a vyrobili je pěkně ručně. Ložnici už mi zdobí třeba krásnej beauty box a slzy do očí mi vehnal b-day kit. 
image
 • No a co mi daly Blogesky? Třeba spodní prádelko, kytičku od Magnifique Bouquet a můj vytoužený mixér Nutribullet ve kterém si každé ráno dělám smoothie a večer nějakou tu pomazánku. Tomu se říká podle mě uchylka.:)
image

No a závěr je ten, že to bylo skvěly a největší dárek jsou stejně přátelé.

KISS

M.