Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

MOVIE TIME

Venku prší, takže je plán na večer jasnej. Kino a popkorn! V posledních dnech jsme měly možnost vidět pár dobrých filmů, který byste si rozhodně neměly nechat ujít a hlavně se nechat ovlivnit recenzema na ČSFD… dejte radši na naše doporučení :)

  • POHÁDKÁŘ 

Kvalitních českých filmů se točí stále míň, takže nás v tomto chmurném podzimním počasí mile překvapilo nostalgické drama, na prvky knížky šéfredaktorky Harpers Bazaaru, Báry Nesvatbové. Hlavní roli si střihlo netypické trio - GEISLEROVÁ & MACHÁČEK & HERZIGOVÁ. Eva je mimochodem tak sexy, že radši vemte do kina kámošku :) To se bohužel nedá říct o hlavním hrdinovi, který působí ve filmu trochu slizce, ale Geislerka to zachránila v roli zrzavé právničky. No schválně, co vám to připomíná… 

BLOGES MOVIE METR: 68 %

  • INTERSTELLAR

Takovej moderní Armagedon se surfařem Mathewem v hl.roli!  Věděli jste, že tam hraje i krátkovlasá Anne Hathaway z Deníku Princezny? Warner Bros uvádí jako popis filmu: “Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov.” Prostě černý díry, pátá dimenze a hledání vhodné planety na přestěhování lidstva. Připravte si spoustu kapesníčků a velkej popkorn a hodně coly light, má to 169 min, ale je to fakt pecka!

BLOGES MOVIE METR: 89 %

  • GET ON UP - JAMES BROWN

Chcete se u filmu odreagovat, pobavit a poslechnout super groovy funk hudbu a zároveň poznat pravý příběh krále soulu? Tak určitě zajděte na tento biografický snímek, který je takovým DREAMGIRLS, kdy místo Beyoncé hraje Jamese Browna moc pěknej černoušek a celý film vás bude bavit od začátku až do konce! Nesnesitelná frackovitost, kterou v plné kráse rozbalí hned v úvodu filmu, má hluboké kořeny v jeho minulosti, které odhalují nelehké dětství a pobyt v base, zato jeho veleúspěšná kariéra slavného zpěváka aka SEXMACHINE nás zaujala o něco víc :)

BLOGES MOVIE METR: 75 %

  • ZMIZELÁ

Odhadujem, že většina z vás už tenhle filmovej trhák dávno viděla, ale kdo ne, tak má poslední možnost to ještě rychle napravit. Ben Affleck hledá svojí dost bizarně ztracenou ženu, která prostě šlápla na zmizík. Kdo má rád nečekaný zvraty tak se připravte, tohle je neskutečně napínavý až do konce a můžete se vsadit, že si přibližně od půlky filmu budete neustále opakovat, že “tohle fakt nemůže myslet vážně” :)

BLOGES MOVIE METR: 90 %