Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

MOET & CHANDON GARDEN PARTY

Už je to pěkně dlouho, co jsme na našem blogu dělaly MÓDNÍ POLICII, pamatujete? Minulý týden se konala party ve velkém stylu na nádvoří Slovanského domu v restauraci KOGO a dress code byl MODRO-BÍLÁ. Každý se s tim popral po svém a tak se pojďme podívat jak se vystajlovaly naše kolegyně, který ale nebudem moc kritizovat, protože to všem fakt moc slušelo, i když někde byly trochu rezervy… 

image

Pojďme se schválně podívat na outfity čtyř krásek, kterým obvykle sluší i pytel od brambor.. Na party známého šampaňského Moet & Chandon tekly bublinky proudem a celková atmosféra sváděla k oslavám jara, ale dress code byl jasný. Navíc jsme ten večer hráli hokej proti Finsku, takže paradoxně všichni vypadali jako fanoušci konkurenčního teamu. Tedy až na některé vyjímky, které nerespektovaly předepsané barvy i přesto, že se jmenují Smetana a měly by zůstat raději u té bílé… 

image

1. RENATA LANGMANNOVÁ - jsme u Renči už zvyklý na sofisitkovaný, lehce sportovně-elegantní look a je vidět, že dobře ví, jaký styl jí sedí. Nepotřebuje se radit ani se svým dvorním návrhářem Lukášem Lindnerem, ani se stylistou, protože dobře padnoucí sáčko a sladěná kabelkama s lodičkama je základ, i když za nás trochu nůďo… Příště by to chtělo oživit barevnou rtěnkou nebo designovým šperkem.

image

2. ANETA VIGNEROVÁ - Krásná brunetka se naopak nechává oblíkat profíky. Ani tentokrát nešlápli kluci vedle a tak Anet zase s grácií vynesla model od skvělého Míši Kováčika, který oblékal třeba Sloveskou Miss a sklidil obrovský úspěch na letošním Prague Fashion Weeekendu. Dokonalé maxidress Anetě seknou a kabelka celý outfit rozzářila a splnila zadání. Za nás plný počet hvězd!

image

3. EMMA SMETANA - tak ta bohužel tentokrát šlápla se svým francouzským šarmem trochu vedle a s předepsaným dress codem neměla nic společného. Modro-bílá kombinace sváděla k námořnickému stylu, ale tohle je prvorepublikovaná stylizace, kdy nám Emma trochu připomíná paní učitelku z Bylo nás pět a i mezi přítomnými hosty nesklidila pochopení a bohužel ani pochvalu. A ta kabelka? EMA UMÍ LÍP!

image

4. ANDREA VEREŠOVÁ - tak tohle se povedlo! Méně je více a slovenská topmodelka by se měla tohodle hesla držet častěji. Krásné koktejlky v barvě champagne (jak stylové na party Moetu, ne:) doplněné o drahé lodičky do špičky. Chválíme i vlasy do culíku a decentní makeup. ANDREA BYLA PROSTĚ ZA HVĚZDU VEČERA!

image

A jak se s dress codem poprala Nikol, která předtím ještě stihla přehlídku F&F v LaFabrice, kam si měla vzít něco právě z této kolekce? 

image

Jednoduše. Vzala si to, co je modré a bílé a aby nevypadala jako fanyka Finska ale Čech, tak nazula červené lodičky ze Zary. Sladila je se svojí oblíbenou rtěnkou od MACu a doladila zlatýma doplňkama. Skvěle tak ladila k šampaňskému, které jí ten den doručily domu a dostala challenge nastylovat se přesně ve stylu této lahve.  

Jak se to povedlo posuďte sami. Nám se Nikol v elegantním looku líbí moc i proto, že je cenově dostupný a s novým odstínem vlasů jí to perfektně ladí jako celek! 

Tak chin chin!

Vaše Bloges Fashion Police. 

(svoje názory můžete napsat do komentů)

NA ZELENÉ VLNĚ S MÍŠOU VOL.I

IG CO NÁS BAVÍ!