Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

tumblr_o2wjm4KVC11s9x50do2_540.png
tumblr_o2wjm4KVC11s9x50do1_540.png
tumblr_o2wjm4KVC11s9x50do3_1280.jpg

MIKRO BERLIN lll. / 19. 2. 2016

Jen tak tak jsem rozdýchala minulej mejdan a už byl na řadě další! Dlouho očekáváná Microna, kam se podle počtu přihlášených na události chystala půlka města. Moc se toho totiž od Vánoc nedělo  a lidi v Praze jsou po technu hladový víc než kdy jindy. 


Nebylo kam pospíchat. Na Micronu se chodí beztak až kolem 1 ráno. Měla jsem před večírkem domluvenou ještě ladies night, zašly jsme si s mýma crossfit holkama z AlphagirlsCZ na nehty a do vířivky do Holmes Place Karlín, kde má naše kamarádka úžasný salón s mani, pedi, masážema a kosmetikou. Pak tágem v žabkách domu, nahodit fazónu, kopnout tři panáky a nabrat kámoše v Groove baru.


imageV Praze asi nenajdete bizarnější místo, než to co leží v Modřanech. Protiatomový bunkr vybudovaný v roce 1988, kde se pořádají tyhle zdivočelý pop up párty nebo v minulosti i výstava Sexplicit, byl vyprodaný a fronta se táhla až k benzínce. Ajajajaj. Venku v tý zimě se to ještě dalo, ale po zaplacení vstupnýho jsme uvízly ještě asi s dalšíma 200 lidma v úzké chodbě s nízkým stropem a bylo tam fakt těsno. Stalo se, že se to i 10 minut vůbec nepohlo. Dovnitř ani ven.  Holky v šatně totiž docela nestíhaly a lidi panikařili, tlačili se zbytečně dopředu a já málem dostala heart attack! Následná 15-ti minutová fronta na hajzl, voda 0,25l za 40,- a hnusnej Heineken byli třešničkou na dortu. Stačila mi ale chvíle na rozdejchání, dva drinky a byla jsem dobrá. 

Stihla jsem akorát hlavního Dje původem z Paříže - Okaina, který je často slyšet například v Panorama clubu nebo Watergatu v Berlíně. Hrál celkem monotónní techno bez jakéhokoliv překvapení (můj názor), tak jsem si aspoň zvědavě prošla celý prostor, který je dost obří, členitý a plnej překvapení.

Třeba na normálních a celkem udržovaných záchodech bylo plno, což mě to donutilo jít do místnosti, kde byla jen odpadní trubka a nic víc. Tzv. hodně slabej tureckej záchod. No co, zkusit se má všechno a já ještě neměla tolik nakoupeno, abych se netrefila. Dokumentaci nemám.


image
image


Dorazil i Leoš s Monikou :D

image


Zpět na taneční parket mě přilákala česká Djka Lillou (Nightpunk), která je na scéně už více než 15 let a i díky super zvuku strašně zabíjela! Konečně se Microna dostala pořádně do varu, odpadli ti nejslabší a začaly pořádný tanyny!

Sledujte, jak to ještě i v půl sedmý ráno šlapalo. (sorry za kvalitu)Po Microně se šlo ještě na after do Le Clanu, máme to hlavně po cestě domu do Vršovic, tak proč ne a spát se nám beztak ještě nechtělo, dali jsme dva vyprošťovací drinky a procházkou domu. V posteli kolem 9. Byl to vlastně skvělej večer a ještě lepší ráno.

A Vando, kam jsi zmizela?


image


Hezkej zbytek neděle, já jdu běhat na pás a do vířivky.


Kiss. Kris.

RED CURRY