Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

MAKE SOME NOISE!!!

image

Párty, oslavy, dobré jídlo nebo stylové designové akce. Tenhle týden si užijeme a nic z toho není problém. Tento týden dáváme stopku postelovému válení a zelená patří pořádným akcím. MAKE SOME NOISE Bitchies!!!KAM VYRAZIT?


Vinyl Bar


image
  • V Praze se otevřel novej bar a stojí fakt za to. Najdete ho na adrese U Milosrdných 10 a dnes se tam budou slavit všechny Míši nebo Michalové. Tento bar nás zaujal nejen svým prostorem, ale i super atmoškou. 


Abstrakt


image


  • Další povedená party se koná hned ve čtvrtek v čele s naší Kris. Pokud ji chcete vidět v akci, doražte tam a můžete se společně vlnit na super duo IDENTIC.:)))


Teniskology


image
  • V pátek a v sobotu můžete vyrazit na stylovou akcičku TENISKOLOGY. Tentokrát setěšte na koncerty, známe obličeje, tisíce tenisek a jiných vychytávek a hlavně super atmošku a nás. Jdeme to všechno omrknout oba dva dny a fakt nás zajímá tahle #magentovasit od T-MOBILE

BUDE TO VELKÝ!!!!


Make Hummus, Not War!!!  • Pojďte se přejíst cizrnovou dobrůtkou. Milujeme hummus a  sobotu u NTK bude hummus všude, kam se podíváš. Kdo miluje tuhle specialitku stejně jako my, tak si přivstaňte a zajeďte na tuhle akcičku. Budete mít supr snídani.


Food Truck Show Prague


  • A poslední akce, která bude stát za to je určitě Food Truck Show  v sobotu na Výstavišti. Budete moci ochutnat jídlo z food trucků z celé Evropy. 
  • Vstupné je kilčo. ŇAAAM!


KISS

BLOGESKY