Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

tumblr_nisk82IGYf1s9x50do3_r1_400.jpg
tumblr_nisk82IGYf1s9x50do1_r1_400.jpg
tumblr_nisk82IGYf1s9x50do2_r1_400.jpg
tumblr_nisk82IGYf1s9x50do4_r1_400.jpg
Loni se hair stylisti inspirovaly denimem/džínovinou, letos přichází s něčím z amerických ulic ve stylu Graffiti Nation. Pokud tedy nepatříte k usedlíkům a rádi experimentujete nejenom co se týče módy, ale i haistylingu, čtěte!

image


Trendy se inspirují mladými lidmi z ulice, jejich uvolněným a pohodlným stylem, na druhé straně zdůrazňují snahu vyniknout a odlišit se, která hraje výraznou roli v současné generaci mladých lidí. Tým nejlepších mezinárodních kadeřníků se proto zaměřil na zdůraznění individuality zákazníka v celé jeho osobnosti a na kreativitu kadeřníka. Letos tedy pofrčí:

 

image

  • GRAFICKÉ STŘIHY

Graficky ostré hrany kombinované s jemnými přechody by měl tvořit základ střihu - lehko upravitelný a hlavně tvarovatelný účes je na světě!

  • 3D STÍNOVÁNÍ

Stínované plynulé barevné přechody, které krásně zvýrazňují rysy tváře jsou typické pro Graffiti. nebojte se experimentovat s barvami a míchat je.

image
  • ROZVOLNĚNÁ STRUKTURA 

Bohatý objem vlasů díky uvolněné struktuře, i takové je Graffiti. Hravé, stylové a cool, prostě street art.

CULTURE TIPS

TÝDEN BEZ PODPATKŮ JE U KONCE! AND THE WINNER IS...