Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

LINDEX DENIM IN THE TOWN

image

Džínovina ještě nikdy nevyšla z módy. Tato sezóna však přichází s velkým džínovým upgradem v podobě zvonáčů, kroplých old schoolových džínů nebo retro džínových sukniček. V Praze jsme našly místo, kde tohle všechno pořídite a to s 20% slevou až do 8.9. Tak šup šup do LINDEXU!

Co vám nesmí chybět ve skříni?


ZVONÁČE


image
  • Jsou prostě cool. Pokud k nim máte odpor, jděte si je alespoň zkusit, zjistíte totiž, že dělají super postavu, dlouhý nohy a jsou originální. Zkombinujte je s jednoduchým topem a jehlami nebo s kostkatou košilí a kloboukem.


SUKÝNKY


image
  • Letošní džínová sezóna je prostě retro. Zajeďte k mamce a projděte její starý kousky, určitě tam najdete džínovou sukni s knoflíkama. Hned ji zabavte, nasaďte bílé tílko, do vlasů uvažte šátek a vyražte do ulic.


DÍRY A NOVÝ STŘIHY


image
  • Kdo nemá roztrhaný džíny, jako by nebyl. Alespoň tak to vypadá právě teď v ulicích. I my máme rády otrhaný look. Buďte však trochu odvážnější a pořiďte si originálnější střih kalhot. Nezapadnete tak do davu.


KISS

BR

ČÍM SE VONÍ BLOGESKY?