Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

LETS HAVE SOME PARTY AKA WKND TIPS!

image

Každý týden je v Praze nabitý k prasknutí, takže je pořád o čem psát, kam chodit a pořádně se vyvětrat. Tentokrát pro vás máme od každýho něco. Víme, kam si jít originálně zashopovat, kam se jít proběhnout, kde dát si párty do rána nebo kde si užít odpolední nedělní dýchánek ve stylu. Tak sleduj a čti.

BLOGESVÝZVA PARTY X ZOOT!

  • Zakončení Bloges Výzvy a zároveň oslava našeho měsíčního urputného snažení se detoxikovat, očistit, vyshapovat a celkově se dát do kupy vyvrocholí tuhle neděli 31. 5. 2015 od 17.00 do 22.00 - v ZOOT VÝDEJNĚ RADOSTI NA HLAVNÍM NÁDRAŽÍ! Už jste tam někdy byli? Nejlepší prostor. Přijďte za námi a budete součástí natáčení posledního dílu.:)
image
  • CO VÁS ČEKÁ? Kdo dorazí, má jistý welcome drink od Frisco Night nebo může ochutnat nové drinky od Bubbleology - Active, nechat se namalovat od ladies z Avonu a podpořit tak Avon Pochod. Neumřete ani hlady, protože pro vás připravujeme lahodný, ale zdravý raut od Šmakouna. Máme pořešenou i hudbu od twin brothers Identic, kteří si připravili housovej set.
  • Náš tým Bloges Robes pro vás udělal svůj výběr doplňků, bot a věciček, které si budete moci zakoupit a rovnou vyčerpat slevu, kterou od nás dostanete. Vybraly jsme fakt vychytávky a krásný věci, tak si nedávejte na čas - vše bude jen po jednom kuse.
  • Máme pro vás dárečky!!!! Kromě drinků a jídla dostanou první z vás Šmakouna, rtěnku od Avonu, voucher do Body Body Florentinum a stovku na nákupu v ZOOTU. POZOR! OMEZENÝ POČET, TAK PŘIJĎTE BRZY!

DYZAJN MARKET LÉTO.

image
  • Pamatujete si naší nedávnou kampaň pro Jarní DYZAJN MARKET? Docela to letí a už je tu další ročník, tentorkát v letním podání a v modrých odstínech. Tenhle víkend je určen nejen holkám, ale market se trochu rozšířil a tentkrát tam bude ještě více pánských značek, než minule. Konkrétně Be Wooden, Krispol, Paul Burn a Modest Apparel a pokud bude mít váš miláček pokrk nakupování, může si odskočit do Barber shopu Tadeáše Kneře.
image
  • Pro holky tam toho bude kvanta. To je jasný! My máme v hledáčku třeba plátěný tašky od Elišky Bernardové, která tvoří pod značkou UCHOPYTEL.

Dyzajn market Léto se uskuteční již tradičně na piazzetě Národního divadla, 30. a 31. května 2015 od 10:00. Akce je zdarma, bezbariérová a dog-friendly.

COLOR RUN!

image
  • My už máme na sobotu balíčky připravený. Triko, číslo, barevný prášek a lahev na pití. Povinná výbavička na 5ti kilometrový běh COLOR RUN. Takže sraz v sobotu v 15:00 před pražským Výstavištěm. Bude srandaaaaaa! Kdo nechce běžet, doražte se aspoň podívat a sledujte náš fb a isntagram. Budeme online jako vždy! :-*

Have fun*

Vaše BR*

NA ZELENÉ VLNĚ S MÍŠOU VOL. 2