Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

tumblr_o29zt7cLJd1s9x50do1_1280.png
tumblr_o29zt7cLJd1s9x50do2_1280.png

KOLLEKTIV TURMSTRASSE / ROXY / 5. 2. 2016

Dlooooouho očekávaný pátek. Celá moje momentální #blogesvyzva je totiž nejenom každodenní snažení a soustředění na to jak jím, jak mám dopředu navařený úhledný porce jídla a přesně stanovený tréninkový plán od MPT Academy, ale také krutý omezení mýho párty života. A já to vše poctivě dodržuju, piju jen vodu a občas zelený čaj. Žádná vodka ani další moje oblíbený drinky.

Jenže musím se taky někdy odměnit a nejde být pořád jen zavřená ve sklepě s přemotivanýma crossfit lidma. no no! Zvedání činek pro vybití přebytečný energie super, ale občas je potřeba připomenout si svůj “starej” život a protančit celou noc! Tak jak to miluju.

Nejvhodnější datum bylo 5.2.2016. Roxy totiž oznámilo příjezd dalších djských hvězd z našlapaného labelu Diynamic - hamburských Kollektiv Turmstrasse. Naživo jsem je slyšela už loni v Barceloně na festivalu Sonar / OFF WEEK Edition, ale jen pár minut, protože vedle na velký stagi hrál H.O.S.H. a na toho jsem měla zrovna větší chuť.

image


Řekla jsem si, že si Kollektivy nechám na jindy a počkám si na ně do klubu, což se mi naskytlo minulý pátek v Roxy! A já to tak mám i radši. Jedna noc, jeden interpret. Víc jich za jeden večer beztak nezvládnu vstřebat.

Jen tedy v pátek ráno oznámili Kollektiv, že z osobních důvodů dorazí jen Nico, což ovšem na kvalitě celýho večera vůbec nic neměnilo. I přesto jsem očekávala párty do rána s kvalitní hudbou.

Co se dělo u mě doma, byl klasickej postup před pátečním večerem! Plnej mrazák ledu, v lednici limetky a citróny. Na stole Absolutka a sodovka! Kdo poznal mojí favourite Skinny Bitch?! Bez minimálně 4 drinků a před 11tou nevycházim z domova. Navíc jsem si chtěla poprvé nalepit umělý řasy, což úplně nevyšlo a skončila jsem po půl hodině snažení tak maximálně s lepidlem na víčkách. Fuck this. 


image


Po mým příchodu do Roxy už to byla jen jedna velká smršť! Všichni už byli na svých místech. Arturo hrál na malý stagy, kde to všechno začalo. Dostala jsem od něj pásku do backstage, takže jsem se tam šla hned zvědavě podívat, pozdravit ostatní a hlavně se seznámit s Nicem. Sympaťák, neříkám nic. Prohodili jsme pár vět, dali drink a pak už se šlo tančit. It was just about the time. 


image
image


Hrál samozřejmě skvěle. Opět se potvrzuje, že tuhle hudbu je nejlepší slyšet naživo. Druhej den jsem v telefonu našla pár videí, ne všechny jsou úplně publikovatelný, ale aspoň dvě najdete u mě na instagramu!

A tady jsou fotky od Evy Šafránkový, která fotí většinu pražských akcí. 

image
image


Moc tracků, který hrál si nepamatuju, ale o jednom šlapacím vím stoprocentně -  Sorry, I’m late - dal ho klasicky úplně nakonec, jak mají v oblibě. A to říkal, že ho prý ani nechtěli vydat. To by bylo škody.Opět nevim jak, ale najednou bylo 7 ráno, všechno vypitý, make-up rozmazanej, boty protančený a koketovalo se jít ještě na after, ale nakonec jsme jeli směr teplá postel. Ne s Nicem. S mým klukem! :)


A vlastně na jednom velkým fesťáku bych je asi zvládla. Na letošním BPM festivalu v Mexicu totiž stašně zabíjeli. Doporučuju 38. minutu a vejš! <3Tyhle noci jsou pro mě nezapomenutelný. Nevím jaká bude příště, ale až bude, tak se o ní dozvíte. 


Stay tuned.


Kiss. Kris

5 NEJ TIPŮ, KAM NA VALENTÝNA