Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

KDE/KDY/CO?

  • a bit fashion

image

CHATTY slaví 10 let! Narozeninová party je už dnes 31.11. v 360º Lounge bar ve fusion hotelu, který najdete na adrese Panská 9, Praha 1. Startuje se ve 20:00.

Dresscode: DENIM

image

Dobrá zpráva pro všechny shopaholičky! Je tu další designová slezina. Tentokrát Prague Design Week. První ročník nevšední prezentace designerů, designérských studií, studentů, kreativců, výrobců a značek. Více informací o akci najdete zde.

  • scenic reading/theatre

image

Tři herci se v nedivadelně vyprázdněném prostoru střetávají, aby poukázali na vyprázdněnost dnešní generace. Scénické čtení, které je autorským uvedením, nás skrze humor dovede k tomu, jak není jednoduché si zabalit svých pár švestek a jít. Nebo naopak být nucen odejít a mít možnost na tom být ještě o kousek hůř.

…tak tohle a možná víc můžete vidět už tuto sobotu v rámci slavnostního zakončení festivalu Kavárny naživo, kde se bude číst hra Život po titulkách od Kateřiny Dudové. Můžete si přijít poslechnout hlasy Jana Ciny, Nikol Kouklové a Vladimíra Polívky. Můžete se ale na ně dokonce při tom i dívat. Přijďte. Bude to snad stát za to :)

image


“Středeční až čtvrteční chvilka hudby. Bar. Oslava.”

To, že umělci a kor herci umějí být ´draci´ je přece už dávno známé… Ale viděli jste to někdy na živo? Máte jedinečnou příležitost! Otevírá se totiž bar a galerie (vstup je zdarma:) Tahle akce bude stát za to!

“Ponořte se do víru umělců, kteří nenechají vaše oči odpočívat. Novocirkusová, divadelní, taneční, hudební, literární a barová jam session.

  • movie time 

image

Pokud nemáte na nic náladu a chcete zkouknout leda tak nějaký dobrý biják, tak rozhodně doporučujeme zajít na film ZMIZELÁ. Pěkný psycho, drama i příklad, jak může dopadnout vaše manželství… Představte si, že byste se ztratila v den pátého výročí svatby. A nevypadá to, že dobrovolně. Znepokojivé otázky se vrší další a odpovědi zoufale chybějí. Wooohow! Výborný námět, scénář, herecké výkony a vůbec! :)

  • different festival

image

Krev, děs a sranda. Pokud chcete oslavit Halloween tak trochu jinak, potom zajděte na dušičkový speciál iShorts; Monster cabaret, který bude plný hodně děsivých, trochu šokujících a občas překvapivě vtipných krátkých hororů. Démoni, příšery a co je nejhorší: lidi. Kdo si zakrývá oči je srab, kdo přijde v kostýmu je frajer. To zní lákavě, nemyslíte?

  • music tip

image

Pražské trio Sunflower Caravan je na tuzemské scéně dobře známé účinkováním na mnoha Českých i Slovenských festivalech v posledních několika letech, a také několika úspěchy v zahraničí – zejména pak působením ve Švédsku, nebo spoluprací s Irským folk- rockovým uskupením The Frames a jejich lídrem Glenem Hansardem.

Tihle super cool kluci vystoupí v kavárně Café v Lese, těžišti známé Krymské ulice, spolu s vynikající blues-rockovou formací Long John Laundry až z daleké Anglie, v rámci 4- koncertního miniturné!