Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

KDE SE BERE INSPIRACE?

image
Móda. Slovo, které miluje snad 99% žen na této planetě. Pocit euforie, když vycházíme z obchodu a jsme zavalené taškama překypujícíma novýma super úlovkama. Hysterie v kabince, které kousky si vzít a které nejsou až tak spešl - zásadní rozhodování, protože finanční stav na kreditce nedovoluje si ty úžasné kousky vzít všechny - tak to je jen malý výčet projevů shopaholičky. Pojďme se inspirovat a kochat krásou v podobě módy, se kterou se setkáváme deno denně a která nám zlepší náladu.
image

Jsme na ulici. Většinou se bohužel setkáváme tváří v tvář realitě v podobě šedi, nudy a nekreativity. Ne každý z nás má prostě cit a hlavně čas se strojit každý den. Není to o tom být za každou cenu originální, cool nebo IN, ale nejdůležitější přeci je, jak se cítíme a ten pocit se nedá ničím vynahradit. Pojďme se cítit jako královna každý den!


image

Vyrážíte do společnosti? Zabrouzdejte si předtím po internetu a inspirujte se světovými ikonami, které málo kdy šlápnou vedle. Příkladem nám budiž Fashion Weekendy, které nedávno proběhly v New Yorku, Londýně nebo Německu.


image

Klobouk - povinná výbava každé fashion maniačky! Skryje nedokonalosti, které (přiznejme si) má čas od času každá z nás. My nejčastěji sáhneme po tom v Lindexu nebo Reserved - v žádné kolekci totiž nechybí a mají skvělé tvary a barvy! Neraději ho kombinujeme s šatama, džínama nebo širokýma kalhotama.


image


Zaznamenaly jste boom umělých kožešin, načechraných svetrů nebo XXL šál? Milujeme je! Jsou výrazné, často oživí jednoduchý outfit a jsou teplé - velice praktické. No, ani nemusíte tolik pro krásu trpět! :)

image
  • Transparentní materiály, umělé kožichy a oversize jsou přesně to, co nesmí chybět žádné fashion maniačce ve skříni - tedy pokud chce jít s nejnovějšími trendy a být vždy a všude za královnu módy! 


image


A nesmíme také zapomenout na uvolněný, ležérní a pohodlný casual styl neboli volnočasová móda. Často se volí i na večírky nebo party, ale vhodný je i do školy, práce, do divadla nebo na rande! Volte vždy ke sportovnímu modelu jeden elegantní prvek nebo naopak elegantní model shoďte teniskama!


image
  • Casual outfit mají vždy něco do sebe. Jsou navíc praktické a pohodlné.