Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

KAM VYRAZIT?

Vynechali jste včera párty a nevíte co s načatým víkendem? Máme pár tipů, které by vás mohly bavit. Můžete zajít ochutnat chutě Asie, ochutnat víno na Karlštejn nebo vyrazit za kulturou a na nákupy.

ASIA FOOD FEST NA NÁPLAVCE

  • Milujete chutě Asie? My teda strašně. Dnes se od 10.00 koná velkej asijskej food fest, takže můžete vynechat vaši přítomnost v kuchyni a vyrazit na Náplavku. Budou tam pro vás připravené nejen thajské nudle a sushi, ale i kuchyně Libanonu, Gruzie, Azerbajndžánu, Mongolska, Jemenu, Ománu a dalších více jak 40-ti zemí.

VINOBRANÍ

  • Pokud nechcete trčet v Praze, tak vyražte třeba na Karlštejn. Tento víkend tam najdete tradiční dvoudenní slavnosti vína, tance a zpěvu s císařem Karlem IV. císařovnou a celým císařským doprovodem.

FESTIVAL ČESKÉ A SLOVENSKÉ ILUSTRACE

  • Dáváte přednost kultuře a zajímá vás ilustrace? Tak tohle je akce přesně pro vás. Festival nabídne výstavu přibližně třiceti umělců, diskuse, přednášky, workshopy, videoprojekce, koncerty a hlavně setkání s osobnostmi české, slovenské a zahraniční ilustrace.

HOUBOVÁ SEZÓNA

  • Už jste byli tento rok na houbách? Jestli né, tak vyražte tento víkend. Má být hezký počasí a nevěřili by jste, jak vám les vyčistí hlavu. Navíc se nebudete večer doma dohadovat, co bude k večeři.:) Houby samozřejmě!

LOVE

  • Nevíte na co jít do kina? Zkuste film LOVE! Podle nás to bude stát za to!

LÁSKA stojí mimo dobro a zlo. LÁSKA je genetická potřeba. LÁSKA je změněný stav vědomí. LÁSKA je tvrdá droga. LÁSKA je duševní choroba. LÁSKA je mocenská hra. LÁSKA přesahuje lidské já. LÁSKA je oslepující světlo. LÁSKA je sperma, tekutiny a slzy. LÁSKA je vzrušující příběh o chlapci, dívce a DALŠÍ DÍVCE.