Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

tumblr_o4jkhxa6BH1s9x50do2_540.jpg
tumblr_o4jkhxa6BH1s9x50do1_500.jpg

I’M SO HORNY - TOP 13 HOT HOT BOYS


Pamatujete si, jak dřív v Bravíčku byli takový ty testy, jaký typ kluka se k vám nejvíc hodí? Teď už asi každá víme, co chcem a jak to má vypadat, vonět, chodit, mluvit… ale přesto každá toužíme mít tak trochu od všeho něco. Vybraly jsme 13 základních kategorií mužů, který jsou prostě HOT, tak si vyberte která je vám nejbližší. Hned se vám tím totiž usnadní výběr ve vašem okolí.


image
 • BAD BOY

Většinou maj kérky, motorku a plnej telefon slepic. Tenhle typ kluka si nebere servítky a neni vůbec dobrej nápad se do něj zabouchnout, ještě pokud jste trochu žárlivky. Je důležitý si uvědomit, že tenhle druh mužů se prostě nikdy nezmění, takže na flirt ok, ale na vztah? Ani náhodou!

image


 • HIPSTER

Na léto ideální! Teda pokud ráda jezdíte na kole, nosíte džínovou bundu a pijete Club Maté. Tyhle kluci většinou kouří, čtou knihy a oblíkaj se jak vaši taťkové před revolucí, ale jsou empatický, naslouchavý a sakra stylový!

image
 • LOVER

Neboli maminčin mazánek. Miluje ženy, jejich půvad, povahu, fyzičko i psychično. Pokud jste po rozchodu a potřebujete utěšit tak paráda. Dostanete spousty lásky, objetí, pozorumění a seběvědomí, ale někomu to může začít po čase lézt trochu na nervy… Prostě nezájem budí zájem.

image
 • NARCIS

Ou ouuu. Na tyhle modýlky bacha. Tráví před zrcadlem víc času a tzn. že ví o svých zbraních a kvalitách a tak nečekejte, že vám bude věnovat tolik pozornosti. Zkontrolujte mu koupelnu a pokud v ní najdete víc prostředků na vlasy než máte vy, tak rychle pryč! 

image


 • NERD

SMART IS THE NEW SEXY? No záleží jakej druh moudrosti tenhle chytrolín pochytil, ale má se všeobecně za to, že chytrý lidi jsou většinou vtipný, ale pokud je to ajťák s přilepenejma prstama na klávesnici tak si můžete bejt jistá, že vydělává dost, ale vlastně ani neví, za co to utratit. Že by novej hardware?

image
 • BUSINESS

Pozor tohle je jinej level! Taky chytrej, ale sofistikovanej a sebevědomej. A v obleku prostě k sežrání! Pokud má navíc svůj vlastní biz tak se spolehněte, že s tim volnym časem to taky bude na prd, ale zase si budete užívat firemní večírky, večeře a tak vůbec ten společenskej život na vyšší úrovni.

image
 • BUNNY

Ňuňu. Králíček na hraní, který ale nebude mít tolik zkušeností s hračkama, takže pokud si chcete zahrát na učitelku tak směle do toho. Na veřejnosti, ale budete působit podezřele a pokud mu ještě ani fousky nerostou tak možná i trochu úchylně :)

image
 • DADDY

Chlap se všim všudy, co se umí postarat, má svoje zázemí, svůj hood. Ale taky svoje zlozvyky a bejvalý manželky/přítelkyně se kterýma může být občas problém… Dá vám ale pocit bezpečí a zahrne vás láskou. No prostě takovej druhej taťka.

image
 • BOY TOY 

Vtipálek co vás dokáže pobavit, rozesmát, ale nic víc. Ideální pokud se nudíte nebo máte blbou náladu, ale nic vážnějšího to asi nebude. Takovej kámoš do deště. Sex dovolen.

image
 • ARTIST

Tak tomu říkáme kategorie. Umělec může být hned v několika oborech. Muzikant, herec, architekt, malíř, galerista… S hlavou pořád v oblacích, ale s neuvěřitelně pestrým životním stylem bez pevné pracovní doby a disciplíny. Jen pro odvážné!

image
 • SPORTY

Výskyt: posilovna. Je nejvíc vidět, ale ne slyšet. Má sluchátka a jede si na benči nesmyslný váhy. Je spocenej, ale i to mu sluší! Oční kontakt přes zrcadlo to jistí, tak nebuďte za princeznu a nechte si od něj poradit, jak správně cvičit a máte to v kapse. Pak mu omylem podejte svůj ručník na otření potu a po sprše na recepci to máte jasný!

image
 • SURFER

No na tyhle kocoury se musí za hranice. Jako joo, u nás taky najdete pár týpků, co lítaj surfovat do Francie nebo na Bali, ale nejsou tak vošlehaný oceánem a sluncem jako ty real ones! Maj namakej vršek těla a opálenou kůži. Oh. To chceš!!! Aspoň na chvilku.

image


 • SCHOOL BOY

Něco mezi “bunny” a “boy toyem” ale některým klukům zůstává tenhle školní styl i v dospělosti. Basebollový bundy a kšiltovky, tepláky a snekares. Proč ne. Aspoň maj pěkný postvičky! A titul před jménem.

image


No a co z toho vyplívá? Že muži nejsou jako květiny a nedaj se zařadit do podkategorií podle stonku, stvolu, kořenu, ale můžete si je hezky zalejvat a kvést budete hlavně vy :)


Držíme palce pokud vlastníte alepsoň jeden z těchto exemplářů a nebo pokud o nějaký právě usilujete.


Vaše Blogesky

OUR BEAUTY DAY!