Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

HOW DO YOU PARTY?

image

Tak co? Chystáte se dnes na párty? Jestli jo, tak buďte opatrné a vyražte jen lehce za dámu. Proč? Protože zítra se vás nemůžeme dočkat na X-mass Bloges Marketu. Pokud ještě nemáte vyladěný svůj party outfit, máme tipy, v jakých obchodech to hýří flitrama a krásnýma hadříkama, který jindy než večer vyvětrat nemůžeš. 


TOPSHOP


image
  • V obchodě Topshop právě teď můžete najít další kolekci sesterského dua Kendall+Kylie
  • Holky svoji kolekci komentují takto : “Jsme tak nadšeny, že budeme navrhovat další kolekci pro Topshop. Tato řada  odráží naše oblíbené vánoční kousky. Ujistily jsme se, aby kolekce zahrnovala jedinečný výběr oblečení, od romantického po vyzývavý. Každý z těchto kousků je vytvořen speciálně pro období svátků a zachycuje perfektní party look  s prvky typického LA street stylu. ”


MANGO


image


  • Ani Mango nezůstává pozadu a do své kolekce opět zapojuje Kate+Caru
  • A  jaké kousky tam můžete najít? Vše se točí okolo černé a flitrů nebo metalických barev. My se nemůžeme vynadívat na fotky, které nafotily. Tuhle dvojici fakt žereme.


RESERVED


image


  • V Reserved jsem troche jako doma, takže známe skoro všechno, co v obchodě najdete. Často jejich kousky vidíte i v našem stylingu. Právě teď v jejich obchodech můžete najít i párty řadu by Georgia May Jagger


LINDEX


image
  • A nakonec nezapomeňte na Lindex. Maji konečně i obchod v Palladiu. Zde najde super kousky každá z vás, která má ráda jednoduché, elegantní střihy. Jejich věci můžete skvěle nakombinovat i do práce a pak k tomu nasadit jeden z flitrovaných topů, kterých tam teď najdete opravdu dost.


image

KISS

BR

BIG DAY IS HERE!