Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

GLUTEN FREE WEEK by #BLOGESVYZVA

Ha. To jsme si zas něco vymyslely, co? No a proč ne. Výzvu už s náma asi jedete od začátku ledna a je potřeba si pořád zvyšovat laťku náročnosti a překvapovat tělo novýma-zdravýma stravovacíma návykama. Je nám jasný, že bez pečiva a mouky jedete asi od začátku, ale sem tam máte chuť si namazat pomazánku nebo položit plátky avokáda na kus celozrnýho chleba (a většina z nás to i s velkou radostí a malýma výčitkama asi udělala:), ale co se hecnout na celý týden bez mouky a zkusit si zahrát na “celiaky” a zjistit, co to udělá s našim tělem (a myslí)?

image


No a aby nám nedošla inspirace nebo nás nepřepadl stereotyp, tak vám tento týden přinesem pár užitečných receptů, jak si něco dobrý, výživnýho, zdravýho a bez lepku uvařit nebo upéct a taky rady jak to přežít, když přijde krize nebo vám bude okolí marnit vaši snahu :)


image
  • “Cheating day” tentokrát stanovujem až na neděli, tak to zkuste vydržet a ukažte nám na Instagramu co snídáte, obědváte, večeříte GLUTEN FREE na hashtagu #BLOGESVYZVA.


image


Sami vidíte, že je pořád hodně jiných možností, na čem si pokuchnat a čím si zpříjemnit celou výzvu. Ale nezapomeňte, že to neni jen o jídle, ale i o pohybu.

Nestačí z jídelníčku vyřadit potraviny s obsahem lepku a myslet si, že uvidíte na konci měsíce výsledek. Jóga, gym, běh, bodybody, pilates, lyže, snowboard atd.. to prostě jistí!


image

BLOGES TIP: Tady malá ukázka jídel, který se daj udělat bez přidanýho glutamátu a dodají vám dostanek výživných látek, které potřebujete jako regeneraci po každém sportu. Mraky receptů najdete i na Pinterestu nebo si rovnou objednejte nějaký BEZLEPKOVÝ POTRAVINY na e-shopu BIOWEB.CZ, kde mají obrovský spektrum (bio)potravin za super ceny!


Tak výzvě ZDAR! Držte se! Jsme v tom s váma!

Vaše Blogesky

BLOGES VÝZVA SPORTWEAR.

PUMA S/S 2016