Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

FREAKIN FASHION for 2016

alá nejšílenější kreace módních návrhářů pro rok 2016.


image


Na ženský už jsme si zvykly, ale to co letos chodilo po přehlíkových molech v mužském provedení nám bere dech a móda opravdu nezná v tomhle případě hranic. 

Je nám jasný, že tyhle módní kreace ani z půlky neuvidíme ve vitrínách v Pařížský, natož v ulicích Prahy, ale berte to jako inspiraci.

My si z toho vzaly hlavně, to že všechno co je OVERSIZED je dobry!


Dolce & Gabbana

image


Versace

image


“In this new campaign, the Versace man is at his most dramatic, fearless and strong. He is a man of his own mind, no matter where he finds himself.” – Donatella Versace

Trochu odvážný slova od Donatelly, ale budiž.


Yohji Yammamoto

image


Maison Margiela

image


Raf Simons

image


“The collection entitled “Nightmares and Dreams” could easily be interpreted as the making of a man. Simons made an ode to the red Americana with a Belgium blue taint, playing on youth cliques that see an era marking the coming of age from school boys, boy scouts, and troubled high school youth to punks from the heartland of Tulsa, underground techno scene of Detroit, isolated Twin Peaks to the fictional Elm Street.”

“While highly praised during his time at Dior, Simon’s passion and personality comes out most with his namesake brand, making it an exciting time to have him focus on it.”


INKNI

image


Holandská hravá značka Inkni, která míchá jednoduchost s jedinečností toho má rozhodně co říct. 


Andrea Crews

image

Les Benjamins

image
image


“Les Benjamins considers a psychedelic collision of culture and rebellion for Fall/Winter 2016, immersed in our transcendental reality and the rhythm of the street.”

“Designer Bunyamin Aydin evolves the brand signature of graphic jersey into a holistic leisure wardrobe, harnessing bold urban shapes and an eclectic scope of pattern and iconography that fuses Eastern and Western motifs in unexpected ways.”


Fendi

image


Vivienne Westwood

image
image


Moncler Gamme Bleu

image


Někdo v tomhle na hory?


Calvin Klein

image
imageV každé kolekci je jasný rukopis každého návrháře. Nás asi nejvíc baví Raf Simons a Istambulský návrhář BUNYAMIN AYDIN, vystupující pod značkou Les Benjamins, který se toho nebojí a spolupracuje například s Travisem Scotem nebo zpěvákem Wiley.  Miluje ho i Cara, Jared Leto nebo Woodkid. 


image
image


A nakonec ještě Derek Zoolander - módní guru by Annie Liebovitz.


Stay stylish.

Vaše BR*

Jak si udržujem postavu?