Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

FLASH LASHES - RECENZE

image

Dívej se mi do očí! Vidíš tu změnu? Řasy dokážou změnit a prodloužit pohled. Přes půl roku Nikol testovala růžné metody na prodoužení řas a tady jsou výsledky. Co jí vyhovovalo, přišlo nejpřirozenější a přineslo výsledky? A co naopak vůbec ne? 


SÉRUM NA RŮST ŘAS


image
  • Po 10 ti týdnech používání HAIR PLUS séra vám konečně přínáším recenzi: 

“Aplikace je poměrně jednoduchá. Každý večer na odlíčené oči nanesete tenkým štětečkem sérum, které mě osobně docela pálilo, ale časem si na to zvyknete. Navíc jsem viděla rozdíl v hustotě řas už po 4.týdnu a začala to používat i na obočí.”

Kvůli citlivosti jsem aplikovala jen na horní víčko, které opravdu a viditělně zhoustlo, stejně jako řasy nabraly na objemu. Délka ale zůstala téměř stejná. 


image
  • Doporučujem proto HAIR PLUS  hlavně těm, kteří chtějí zvětšit hustotu řas, ale na každé oko to prý reaguje trochu jinak, tak si zkuste, co to udělá s tím vaším. 

Jak to funguje? Obsažené Bio peptidy posilují strukturu řas
a obočí a snižují jejich vypadávání. Díky vitamínům A, C a E je pokožka okolo vyživená a chráněná před škodlivými vlivy. Ženšenový výtažek způsobuje prokrvení folikulu řas, obočí a pokožky, která je obklopuje. Pantenol a výtažky z květu a ovoce jsou další složky, které folikuly oživují. 

Cena: 1 790,- (balení vydrží na 6.měsíců)  www.HAIRPLUSRASY.czBARVENÍ ŘAS

Nejméně náročná varianta upgreadu řas (i pro peněženku). Vypadá ze všech nejpřirozenějš, ale efekt neni tak výrazný. Zejména pokud máte svoje řasy tmavý, poroto doporučujem tuhle jednoduchou metodu hlavně blondýnkám nebo těm, kdo mají skvětlé konečky a chtějí mít i po odlíčení “nějaký oči” :)

image

Rychle a efektivně vám to za super cenu udělaj v Klinice Krásy Anděl, kde navíc umí i skvěle upravit (a nabarvit) obočí! Ideální pokud se chystáte na dovolenou a potřebujete na poslední chvíli rychlou úpravu. Vydrží to až měsíc, ale stejně doporučujem používat řasenku.

Cena: 300,-PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS


Velmi populární metoda, jak mít pěkný dlouhý řasy, ale ne vždycky povedená. Neni nic horšího než koukat na mrkací panenky s nánosem  prachu z očních stínů nebo vypadaný trsy. Fujtajxl! 

“Dlouho jsem hledala, kde mi prodlouží řasy tak, aby vypadaly stále přirozeně. V tomhle směru platí, že cena odpovída kvalitě a proto jsem začala chodit na Kliniku YES Visage, kde mi ty řasy udělali fakt nejlíp!”


image
  • První aplikace trvá okolo hodiny a půl, ale další doplnění jen necelou hodinu 
  • opravdu vydrží pěkný 2-3.týdny.
  • můžete plavat, sportovat i do sauny
imageTakže sice dražší varianta , ale v tomhle směru se vyplatí investovat. přece jen to máte přímo na očích :)

PERMANENTNÍ ŘASY

Možná jste se s tímhle termínem setkali poprvě, ale je to už několik let zavedená metoda, který funguje pomocí apliace několika vrstev permanentní řasenky, která se neodličuje a vydrží 3-4.týdny.


image


  • Zdá se to jako zázrak, ale bohužel má svoje nevýhody. Hodně se drolí a je na řasách trochu cítít zatížení. 
  • Můžete si vybrat kolik chcete vrstev, ale nedoporučuje se více jak 3, aby nebyly na řasách žmolky a vypadaly stále jako nalíčení od řasenky.

Tuhle medotu jsem vyzkoušela v salonu PEVONIA, kde mají kromě toho i super kosmetický procedury. 

Cena: 500,-Teď si dám od testování chvíli klídeček, aby si řasy odpočinuly a třeba příští jaro zkusím opět nějakou z těchto metod. A do čeho půjdete vy?


Nikol

SLUŽBY NA INTERNETU!

CO JSME OBJEVILY NA #TENISKOLOGY