Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

FASHION & PARTY TIPS

Následující dny se budou točit kolem módy a designu. A to my rády. A víme, že vy taky! Vybraly jsme proto tři top akce, která nesmí propásnout žádný právný “fashionistas”!
image

Konečně má i Praha svůj jarní FASHION WEEK, kde se představí nové kolekce našich předních návrhářů! Letošní první ročník je sice jen dvoudenní, ale program je nabitý od dnešního večera až do nedělní noci! Navštivte taky největší a nejucelenější módní akci u nás! Více o programu na www.mbpfw.com

Prodejní výstava autorské tvorby na piazzetě Národního divadla, které se zúčastní přes 200 tvůrců a designérů. Počasí tomu dost nahrává, takže pokud chcete oslavit 1.jarní den tak jedině nákupem něčeho pěknýho ať už na sebe, do bytu nebo jako dárek! 

image

Buddha Bar Special Edition / čtvrtek 26.3.2015, Start 21:00 

Už za necelý týden se s náma můžete potkat na jarní edici Legendary SUIT UP Party by Frisco, který se bude vůbec poprvé konat ve velice originálním a stylovém prostoru - v BUDDHA BA! 


Budeme vybírat ten NEJSTYLOVĚJŠÍ SUIT UP OUTFIT, který bohatě odměníme! 

image

Za DJský pult se vrací ostřílený a cenami ověnčený DJ Roxtar, sekundovat mu bude deep house specialista DJ Lumiere. Nebudou chybět speciální akční drinky od Frisca a další překvapení a hlavně kvalitní pařba do ranních hodin ve velkym stylu!

Budem se na vás těšit.

Vaše BR

THE BEST OF MOUNTAINS