Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

FAKE IT TILL YOU MAKE IT.

image


Od té doby, co jsme začaly chodit na olejomalbu do DrawPlanet, jsme v sobě  probudily kreativního ducha či co, začaly se zajímato umění a vyhledávat různé DIY projekty. Asi už i strárneme nebo co! 


Navíc se bliží Valentýn, což je opět čas překvapení. Jsme po Vánocích i celkem vyhořelý, co se nápadů týče, proto nás napadlo něco vyrobit a trochu se na tom kreativně vyřádit. Kromě zmíněných “obrazů” z hodiny kreslení, které můžeme z nostalgie věnovat tak maximálně naším matkám, jsme trochu zapátraly a našly pro sebe i vás pár super nápadů, jak se o víkendu zabavit a zpetřit si tak sobotní nic nedělání. 


TRAVEL MAP.


image


Jestli je právě teď něco IN, tak je to rozhodně cestování na vlastní pěst a co nejčastěji to jde. My se to taky snažíme praktikovat. Místo šetření na novou Chanelku, šetříme na letenku a letos nás čeká pár zajímavých destinací. 

A není nic lepšího, než to mít vše hezky zaznamenané před očima a vyrobit si tak svojí vlastní cestovní mapu, ve formátu, který vám bude vyhovovat a sedět přesně tam, kde ji potřebujete mít vystavenou všem na obdiv. 

Pokud navíc cestujete se svým přítelem, máte alespoň hezký  společný projekt, na kterém se příjemně vyřádit.

  • Jak na to, najdete ZDE! Je to postup, který je trochu komplikovanější. Za nás to jde určitě udělat mnohem jednodušeji. 

Prostě si koupíte nástěnku v daném formátu, vytisknete si nebo nakreslíte rukou všechny kontinety a obkreslíte je na trvdší karton nebo slabé lino, které vykrojíte pomocí  odlamovacího nože a nabarvíte krycí červenou barvou.

BLOGES TIP: Vyznačit si daná místa můžete bud špendlíkama s barevnýma hlavičkama nebo si vymyslete, co vás napadne. Štítky jsou taky ok. FAKE CHANEL.


image


Přijít domu a cítit čerstvé květiny, které navíc stojí ve stylové váze, je přesně, co každá holka potřebuje ve svém pokoji. 

Vázu seženete skoro zadarmo v Ikee a etiketu si vytisknete TADY!


FLOWER WALL.


image


O tomhle sníme už delší dobu, mít místo obrazů, tapety nebo poliček, jednu velkou květinovou zeď! Kam s ní ale? Obývák nebo ložnice? Nás bude bavit asi v každém z pokojů co máme. Jednu do vstupní haly, další do obývaku a jednu major do ložnice! Oh my, asi bychom se měly trochu uklidnit.

Bude to chtít vrtačku, lepenku, nůžky… a hlavně trpělivost. A kreativního chlapa, kterej to za vás všechno pověsí a přilepí. Vy to budete jen z dálky korigovat a organizovat. Tak to má být! :)

Mrkněte na stránky Ikei, kde najdete všechny možné umělé květiny a vychytávky. Tam bychom asi začaly i my. Jednodušší postup najdete ZDE!FLOWER POWER.


image


A tohle je hodně roztomilý. Víme, že je mnohem jednodušší si nechat si uvázat puget v květinářství, ale tohle je mnohem lepší. Nebojte se takhle zabalit více květin dohromady.


FRESH AIR.


image


Osvěžte si váš byt! My osobně milujeme vůni citrusů, takže stačí nakrájet limetky a citron na kolečka, krátce je povařit ve vodě, tak 10 minut. Vše nacpete do zavařovací sklenice, přidejte rozmarýn nebo mátu a zalejte vodou, ve které jste vařili ovoce.


Pro lepší rozvonění bylinek je před vložením do sklenice, lehce proválejte v dlaních, aby se uvolnili silice. 

TIP: Sklenici postavte někam, kde máte i topení, pro lepší efekt. Nebo nahoru postavte čajovku, bude to mít stejný efekt.


Be Creative.

Vaše BR*

KURZ TVŮRČÍHO PSANÍ