Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

DRINK DRINK HALLOWEEN!

image

Líp to letos vyjít ani nemohlo! Včera Státní svátek, takže volníčko a všechny Halloween party začínaj už dnes a končí nedělním ránem. Děláme si proto už teď zásobu drinků na tenhle party maraton. Pojďme si to ale radší rozplánovat ať nás nebolí hlavinka…

Pokud vážně chcete dlabat dýni, tak tady je návod jak zefektivnit tenhle americkej divnozvyk a udělat z ní praktickej ice-kýbl :) A co si do něj dáme chladit?

  • Barvou Halloweena je rozhodně oranžová, ale protože se Aperol pil hlavně v létě a chcem všichni trochu pauzu. U hořko-sladkosti zůstaneme:
image
  • CAMPARI SPRITZ: 

- panák Campari

- Prosecco nebo šumivé víno (ne Bohemku:)

- sodovka a pro lepší sladší chuť doporučujem pomerančový nebo brusinkový džus a lístky máty na ozdobu.


  • SLIM WINE & FLIRT WINE

Jestli si hlídáte štíhlou linii a přitom si rádi dopřejete sklenku vína tak teď můžete bez výčitek. Na Klinice Krásy Anděl jsme vyzkoušely novinku - Slim Wine, která obsahuje spalovače tuků a to Garcinia Canbogia a Citrus Aurantium, které prokazatelně pozitivně působí při spalování a štěpení tuků a jsou tak vhodným doplňkem při snižování tělesné hmotnosti. 

image

A co si budem namlouvat, Flirt Wine je podle nás každý víno :)

Cena je 350,- a objednat si ho můžete na tomto odkaze.


A co ráno?

Přece čaj. ROXY přichází na trh s novinkou čajů, které byly vyrobeny ve spolupráci s Lov Organic. Tyto dvě značky spojily síly, aby vznikl čaj, který je vyroben z těch nejlepších surovin.  

image
  • Exotické přísady jako GOJI semínko, ibišek, granátové jablko, černý rybíz, to vše vám dodá sílu po náročném dnu a hlavně večeru :)

Voní krásně už i přes plechovku a chutná sladce. Seženete ho ve všech prodejnách Quiksilver.

Cena je 530,-


Tak na zdraví!

PODZIMNÍ PHOTOSHOOT VOL.II