Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

DO IT (NOT JUST FOR) YOURSELF

Uff to byl náročnej tejden, co? Ale už je za náma a máme víkend pro sebe. Počasí asi konečně pochopilo, že je 30 dní do Vánoc a tak začlo přituhovat. Neudělejte tu chybu, že půjdete jako půlka národa do obchoďáků omrknout vánoční dárky. VYROBTE SI JE DOMA SAMA.

image


CAN FOR PEN


No tak otevřít plechovku tou divnou věcí z Ikea umí (už) asi každej. Ale přiznejte se, že jste taky před pár lety docela koukalI, že Švédi to maj o něco vychytanější. Min. nemaj pořezaný prsty z toho dolovaní pitomýho víčka (my víme - ještě existuje lžička :) 

  • Takže návod je jednoduchej. Stačí si pořídit plechovku něčeho vizuálně pěknýho (chuťově to až tak důležitý neni) a otevřením odříznout víko. Vymejt. Vysušit a servírovat.
image

Můžete využít kelímek nejen na propisky, štětce, rtěnky.. ale klidně i jídlo. Třeba lízátka, zeleninový chipsy nebo slaný tyčinky. Vypadá to originálně, stylově a navíc můžete mít dobrý pocit, že vlastně neničítě životní prostředí a vlastně recyklujete :)


BEAUTY BOX


Míša k letošním kulatinám dostala fakt hodně super dárků, který vám určitě brzy představí. Jedním z těch nejzajímavějších byl rozhodně tenhle ručně vyráběnej šuplík od kámošky Verči, která ho s pomocí přítele udělala celej od základu. 


image
  • Zašla do OBI, koupila pár polínek, držák a lepidlo a ŠTOUDY’S BEAUTY BOX byl na světě. Může si do něj dát naušnice, prstýnky, náramky, řetízky a nebo si roztřídit rtěnky, stíny, řasenky,  atd..


TIGER NÁS BA.


Po včerejší otvíračce nového obchodu TIGER na Černym Mostě jsme zjistily, že tam mají dokonce svoje vlastní oddělení s názvem DIY! Najdete v něm spoustu vychytávek, jak na chvilku zabavit sebe, kámoše nebo vaše dítě.


image

Míša si pořídila hrneček s perníčkem, kterýho si můžete barvama na porcelán vybarvit a Nikol se nejdřív rozmýšlela mezi tkaním a šitím (prej to jde zas do módy), ale neni moc zručná tak si nakonec vybrala Adventní kalendář na kterej si napíše samý jedničky a sní to naráz hned 1.prosince :)


image


A na závěr DIY pro tatínky…

image


Tak ať vám to jde hezky od ruky! 

Svoje nápady nám můžete posílat na FB do komentářů.


Pěknou sobotu, Vaše Blogesky