Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

DEGUSTACE VE FLAVOURS

image

Před Vánoci se nám několikrát přihodilo, že ať jsme vkročily do jakéhokoliv našeho oblíbeného baru, restaurace nebo klubu, bylo nám téměř vždy oznámeno s velkou lítostí, že podnik je bohužel pro uzavřenou společnost! A to proto, že se všichni zbláznili a všude se to hemžilo lidma v oblecích, prapodivných kostýmech nebo slavnostníma róbama. Říká se tomu Vánoční večírekMy ale také svůj měly - jenom v komornějším provedení. To v našem případě ovšem neznamená, že by nás nebylo slyšet! :)

image

Rozhodly jsme se si připít na tento pro nás zásadní rok v příjemné a útulné vinárně Flavours wine&deli, kde jsme měly na výběr z 500 drůhů vín! My tedy všechny pochopitelně neochutnaly, ale zato jsme vyzkoušely vše, co nabízel degustační pultík, který nás tedy nadchl ze všeho nejvíce!

image

Tradičně jsme začaly něčím lehčím, což absolutně splňovalo šumivé víno Crémant dÁlsase a přitom jsme obdivovaly originální design osvětlení a příjemný, dřevem provoněný interiér degustační vinárny. Naším průvodcem pro tento večer se stal samotný majitel David Kuchař, což pro nás byla velká pocta. David je skvělý vypravěč, který má ke každé sklence vybraného vína vztah a především neskutečné příběhy!

image

A co že jsme ochutnaly? 

Všechny preferujeme spíše bílé víno, až na Nikol K., ale protože degustace je od toho, abysme vyzkoušely od všeho trochu, rozhodly jsme se nakonec pro tyto kousky- Lucien Albrecht Riesling 2012, Cascina Morrassino 2010, Cotes du Rhone villages a Sammerpalais 2013! Věřte nebo ne, ale po konzumaci všech těchto druhů nám chutnalo jak vínečko bílé, tak červené! David nám totiž naléval samý dobrý :)

image

  • Nikol K. ladilo její oblíbené červené vínko k jejímu psaníčku Elega 

image

  • Nejvíce nás uchvátil “kouzelný” pultík, ze kterého jsme si oblíbily vynikající červené víno Cascina Morassino 2010, které se vyrábí v limitovaném množství 50 kusů lahví jednou za 50 let!

image

Náš závěr z návštěvy a tak trochu našeho Vánočního večírku lze už asi odhadnout. Byly jsme nadšené osobním přístupemnabídkou i prostorama vinárny Flavours. Co je podstatné zmínit je i fakt, že se zde dají konzumovat výborná francouzská nebo italská vína za internetové ceny. Také je třeba vypíchnout skutečnost, že k návštěvě není třeba přijít s nabitou kreditkou a objednávat si celé flašky, ale pro první návštěvu si postačí zakoupit kouzelnou kartičku (od 250Kč), která vám umožní ochutnat až osm druhů vín!

Tímto mnohokrát děkujeme za fantastický požitek i zážitek a určitě zajděte na decku až budete blízko Americký!

VIVAT TECHNIQ

PARTY OF THE YEAR 2014!