Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

CO JE NEW V NEW YORKERU?

image

Milujeme návštěvy showroomů. Proč? Můžeme tam pro vás fotit kousky, na které se můžete těšit v obchodech. Tentokrát jsme přijaly pozvání do showroomu značky New Yorker.

image

 A CO PĚKNÝHO JSME OBJEVILY? 

image

ZAMĚŘENO NA DETAIL! V zimě se rádi zaměřujeme na detaily a doplňky, neboť svetry se nekombinují úplně jednoduše. V obchodech New Yorkeru ale seženete nespočet šál, náhrdelníků nebo šátků, čímž svůj podzimní outfit skvěle doladíte.

V nové kolekci nakoupíte i pro své drahé polovičky a jaké barvy převládají? Naše oblíbená kari, bordó nebo tmavě modrá.

  • A CO JSME SI Z NOVÝ KOLEKCE VYBRALY MY?

image

  • Nikol M. hned sáhla po šedoílých mini šatech se zeštíhlujícím efektem (jen 499,-) a doplnila je dlouhou chlupatou vestičkou o kterou se trochu poprala s Týnkou :) Klobouček jako třešnička na dortu jen za 349,-

image

  • Týnka si s vestičkou poradila trochu jinak. Přehodila ji přes nový rolák ze Zary s imitací drahých kamenů a hned jí vytýhla na blogerku roku a do Varšavy na přehlídku MOHITO. No holky se musely domluvit, že si ji budou půjčovat.:)

image

  • Vestičky se zhostila i Míša, tentokrát v kombinaci s džínama a bílou halenkou. Po vzoru Nikol K. si můžete pořídit legíny, crop top a na něj navrstvit svetřík a koženou bundičku a v klidu se vejdete do 2.tisíc i s botama :)

!!!BLOGES TIP!!!!!

image

PRÁVĚ TEĎ PROBÍHAJÍ JACKET DAYS! BUNDIČKY A KABÁTKY JSOU ZLEVNĚNÉ O POLOVINKU A TO SE VYPLATÍ! MRKEJTE ZDE A NAKUPUJTE.

VAŠE BLOGESKY*

SPORTY SPICE!