Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

CHRISTMAS LOADING...

image

Vánoce už jsou skoro tady a my jsme připravené. S holkama jsme včera měly vánoční večírek a užily jsme si to, jak se patří. Než jsme si vůbec objednaly, tak to trvalo hodinu, protože jsme se rozhodly začít rozdávat dárky. Nechtěla bych nás obsluhovat. No a protože máme ještě trochu toho zařizování, než bude úplný klid, tak pro vás máme tak trohu jiný a rychlý vánoční post.


BRAMBOROVÝ SALÁT


  • Včera jsme si řekly, že jsme ještě ani jedna nedělaly samy bramborový salát. A já se rozhodla, že ho tento rok poprvé pro přítele udělám. Mrkněte na video, které vám usnadní loupání brambor. Já to zkoušela dnes ráno a docela dobrý.
image
  • Pokud se rozhodnete ještě dnes poprvé udělat salát, tak určitě jako první budete psát a volat mamce, protože od mamky a babičky je přeci nejlepší. Mě vždycky fascinovalo, jak má každá rodina salát úplně jiný i přes to, že všichni dávají stejné ingredience. 
image
  • Já na něj použila: salátové brambory, okurky, mrkev, jarní cibulku, vajíčka, trochu chilli, majonézu a trochu hořčice. Celer sem si popletla s petrželí (jako opravdu zkušená kuchařka:), ale tu jsem nakonec nepoužila.
image
  • Hotovo a nechávám o odležet v ledničce. Snad bude chutnat, hlavně proto, že byl dělaný s láskou. A jak děláte salát vy? Napište nám to do komentů na FB.
image
  • Taky nám můžete připsat, co jíte, když jste vegetariánky, protože my se včera dozvěděly, že Týna má k salátu tofu v trojobalu, což nás dost pobavilo.:)


BLOGES CHRISTMAS TIP


image
  • Pokud máte s přítelem Vánoce už dnes a budete jen vy dva, tak si v Tezenis nezapomeňte koupit pěknou santovskou košilku s rolničkama. Určitě bude rád, jakou má pěknou a sexy paní Santovou.

KISS

M.

WINNERS #BLOGESWISHLIST