Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BOARD SPECIAL by NIKOL

Dneska večer se koná legendární PLAYGROUND party a tak mě napadlo, dát vám pár užitečný rad tipů nejen na víkend, co se prkýnek týká. Takže pokud jezdíte nebo se chcete na jednom z boardů naučit tak čtete!

image
image


SURFBOARD


“Tak trochu jiná cestovka” PLAYGROUND TRAVEL už několik let vozí lidi z inlandu k mooooři. Já sama jsme s nima poprvé jela před asi 7 lety do Francie -Hossegoru na surftrip na starodávný zámeček a vůbec poprvé surfovala v oceánu. Od tý doby se toho hodně změnilo. Otevřeli další destinace a kromě Bali, Portugalska nebo Srí Lanky teď otevřeli novou základnu i ve Španělsku. 

image


  • Tento surfcamp se nachází na severním pobřeží, necelých 20 km od města Santander. K dispozici máme krásný dům s luxusními apartmány, obrovskou zahradou a výhledem na oceán a surfový spot. Neskutečné místo na útesu a s výhledem na vlny od rána do večera. To chceš!


imageLONGBOARD


Chcete se naučit jezdit na longu nebo si zlepšit svoje “rajderský skillz”? Tak doporučuju účast na CHICAS LONGBOARD CAMPU v Harrachově. Já se bohužel kvůli KVIFF letos neúčastním, ale loni jsme s Míšou zkusily absolvovat Chicas Camp na Strahově a bylo to super! Tak se přihlašte na 5-ti denní kempkterý je vhodný pro začátečníky i pokročilé a koná se od 3.-8.července  ♥


imagePADDLEBOARD


Tak a na závěr jeden TIP NA VÍKEND. Možná jste si všimli, že jsem nějak často na paddleboardu v centru Prahy. Na naše Bloges Marketu jste měli možnost vyzkoušet si paddleboardy od PLŤKA BOARDS a ty si teď můžete pronajmout za 250Kč v půjčovně na Střeláku (projít restaurací naproti schodům a od kurtů doleva) 


image

 

  • Velkou výhodou je, že nepotkáte kolem ostrova žádné parníky, ani rybáře a už vůbec ne čluny, co dělaj vlny. 
  • Po krátné lekci (aso 3min:) zvládne balanc na prkně asi každý, takže se nemusíte ničeho bát 
  • místo trapnýho šlapadla buďte za frajerku na boardu a ještě si dejte pořádnej workout.

Můžete si nafukovací paddleboard klidně i půjčit a udělat si podobně super víkedn jako já minulej, kdy jsem pádkovala z Orlíku na Zvíkov po proudu.


image


Tak snad jsem vás trochu inspirovala na víkendem a doufám, že si ho pěkně užijete!


Kiss

Nikol