Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BLOGESVYZVA by NIKOL

image

#BLOGESVYZVA. Nejpoužívanější hashtag na mym Instagramu. Každodenní dřina a odříkávání. Dnešním dnem pro mě oficiálně končí! Ne snad proto, že bych to vzdala, naopak proto, že jsem konečně dosáhla výsledků, kterých jsem chtěla. Neměla jsem sice žádný vyhraněný cíl jako zhubnout 5kg nebo pár centimetrů přes boky, ale chtěla jsem celkově změnit svůj životní styl a naučit se zdravě a kvalitně jíst. No a budete se možná divit, ale přešla mě totálně chuť na sladký nebo nezdravý jídlo! A to beru jako největší progres. A jak jsem toho dosáhla?

image


CESTA JE CÍL

Tak to prostě je. Změnou životního stylu dosáhnete jen díky vlastnímu - vnitřnímu přesvědčením o tom, co je pro vaše tělo správný a co naopak. Zkusit si co funguje, po čem se cítíte líp a co vás motivuje nepřestat. Nekončím svojí cestu za lepším já, ale pokračuju dál v tom, co jsem si vyzkoušela, že je pro mě nejlepší. A co to konkrétně je?


  • BIO JÍDLO BYLO K JÍDLU

Během uplynulého měsíce a půl jsem zkusila GLUTEN FREE DIETU a BIO POTRAVINY. Nejedla jsem žádný pečivo a objednala si z BIO obchodu www.probio.cz soustu bezlepkových protravin jako pohanku, cizrnu, červenou čočku

K snídani jsem si pravidelně dělala zdravé freshe v Nutribulletu např. celer-mrkev-špěnát-jablko a Chia nebo konopný semínko.

image


Vynechala jsem taky pomalý sacharidy a začala nahrazovat např. mozzarelu do salátu za tofu, těstoviny za rýži, kravský mlíko za rýžový a v restauracích jsem si objednávala jen zeleninové saláty nebo kvalitní steaky a rybu. To je cesta i cíl!


  • WORKOUT BABY

Bez pohybu výsledky prostě neuvidíte. Zařadila jsem proto do svýho každodenního programu různý druhy pohybu jako jógu, běh, Les Mills lekce, BodyBody atd.. a kde jste mě mohli potkávat? 

JÓGA - Vinyasa jóga v Yogame na Národní 21. Skvělý lektoři i prostředí, takovej ZEN v centru Prahy.


image

BĚH - když to nešlo venku /výborná je Ladronka s měkkou písečnou postranní cestou/ tak jsem každý den zašla na půl hodinky na pás do Holmes Place na Andělu.


image

BODY BODY - V novém moderním studiu ve Florentýnu stačí jen 20min trénink s trenérem. Na konci dostanete ještě protein.nápoj, takže ideální kombo, když nemáte moc času a chcete si dát do těla.


image

SNOWBOARD- nejlepší a nejzábavnější pohyb jaký si v zimě (a obzvlášť o víkendu:) umím představit! Je jedno jestli vyrazíte na hory u nás nebo do Alp. Ježděním na snb i na lyžích zabíraj úplně jiný svaly než třeba používáte ve fitku. 


  • DOPLŇKY 

Tak jasný, že nejen jídlo & pití a pohyb shejpuje postavu. Existuje na trhu spoustu suplementů, který nám k tý vší snaze ještě dost pomáhaj. A jaký používám já?

image

Tyhle fialový :) Z e-shopu FIT-PRO.cz jsem si objednala WORK IT LADY -předtréninkovou směs s vysokým obsahem L-Carnitinu, výtažků ze zeleného čaje, guarany a Beta-Alaninu, obohacenou o aminokyseliny BCAA. K tomu po tréninku SWEET DREAMS - proteinový drink na noc a můžu všem, co mají pravidelný pohyb, doporučit!


image

SOLÁRKO. Ať už na to máte názor jakýkoliv, mě to dělá dobře a sluší mi to :) Chodím do SUN ANGEL na Anděl a I.P.Pavlova, kde mají dokonce kolagenový solárko, který svítí takhle krásně růžově a opaluje hezky do hloubky!

KLINIKA KRÁSY ANDĚL nesmí zůstat v tomhle výčtu doplňků, který pomáhali zdokonalit mojí postavu, pozadu. Docházela jsem pravidelně na lymfodrenáže na prokrvenní a další procedury, který mi pomáhali vypnout pokožku a zbavit se celulitidy.


image

OBLEČENÍ. Pro mě osobně velký motivátor. Kdykoliv mám nový tenisky, legíny, tričko nebo i jen třeba fitness podprdu tak se hned těšim na cvičení mnohem víc. Máte to taky tak? :)


Takže asi tolik z mýho know-how, jak vypadat a cítit se dobře! Tak snad jsem vám dala nějaký užitečný rady nebo aspoň inspiraci k tomu, jak se dát do formy! Za 3 dny letím do Kalifornie, kde plánuju pokračovat v udržování postavy, tak sledujte můj Instagram!


Vaše Nikol

JAKÉ JSOU KURZY MALOVÁNÍ V DRAW PLANET?