Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

#BLOGESVYZVA

Květen je náš! Celý tým Bloges Robes se rozhodl jít do sebe. Co znamená Bloges výzva? Nikol, Míša i Týna si k sobě přizvaly parťačku nebo parťáka se kterým budou celý měsíc podnikat různá cvičení, procedury nebo detox. Navzájem se budou motivovat a předávat si zkušenosti a znalosti v oblasti sportu a zdravého životního stylu. Co víc? Vše bude dokumentovat naše kameramanka Mirečka a vznikne z toho malá reality show… 

image


Pojďte do toho s námi a označujte všechny své tématické fotky na INSTAGRAMU #BLOGESVYZVA a odměna vás nemine! Teď si pojďme představit naše týmy…

image
image
  • Míša je milovnicí sportu, tak jako všechny Blogesky. Nejvíc si ujíždí na běhaní, které podle ní krásně rýsuje celé vaše tělo. Teď v létě běhá skoro každý druhý den, ale neopovrhne ani bruslema a teď se bude s Nikol učit i na longu. Poslední dobou se začla věnovat i golfu a uvidíme co ještě vymyslí.
  • Terku můžete znát z našeho Bloges Marketu, na kterém pracovala produkčně. Tak se jí s námi zalíbilo, že se do celé výzvy úplně hrnula. Zatím je velice poctivá, ale kdo na začátku není že? :)
image

VÝZVA:

Míša s Terkou jedou desetidenní detox z GOOD FOOD STORE, který nejen očistí vaše tělo, ale i rozjede metabolismus a hubnutí. Obě se musí vzdát na deset dní mouky, kávy, červeného masa a mléčných výrobků, takže trochu bojují s tím, co vůbec můžou jíst. Celý detox a jeho účinky popíšeme zvlášť. 

MUST DO! 3x v týdnu běhat, 2x zajít do Nike Training Clubu na náplavce nebo ho nahradit jiným tréninkem, dodržet detox a naučit se zdravě vařit. A do toho zajít na longboard, procházku rychlou chůzí, golf nebo něco zabávnýho bez stresu.

image
image
  • Nikol bydlí u Žlutých lázní a pokud sledujete její Instagram tak víte, že je na paddlu a longu jako doma. To vše a mnohem víc chce představit i své svěřenkyni Kristýně včetně zdravých receptů a tipů na smoothie. 
  • Kika pracuje v Monster energy a už se moc těší na akční životní styl, kterým žije Nikol. Výzvy se nebojí a my jsme samotné zvědavé, kde všude holky skončí.
image

VÝZVA:

Obě to mají nejtěžší v tom, že začaly desetidenní NEERA detox z obchodu Biovara. Jestli se to dá vydržet a jak moc u toho budete trpět, vám holky popíšou až po dokončení. 

MUST DO! Holky musí zvládnout 2x v týdnu jógu ve studiu YOGAME, 2x hardcore trénink v Nike studiu a nějaký kardio jako běh nebo kruhový trénink ve FITSTUDO KOTVA. K tomu začínájí 10ti denní detox NEERA bez jídla a potom najet na zdravý životní styl. Uff, cross fingers!!!!

image
image
  • Tak a do třetice všeho dobrého tu máme Týnu s Dominikem, kteří se do toho vrhly po hlavě a všechny nás zásobují na FB fotkami super zdravého a chutného jídla. Tato dvojice je v kuchyni nejschopnější a mají za úkol nás naučit všechny vařit. 
  • Týna i Dominik jsou oba vegetariáni a každý den v práci do šesti a přesto jim zbyde energie jít cvičit. Takže pro všechny z vás kdo se umí jen vymlouvat jsou tu oni. Prostě to jde, když se chce!


VÝZVA:

Navzájem se motivovat v jídle a nesníst nic smaženého, nezdravého, plného cukru atd. Každý den se vyhecovat a prostě i po práci nasadit tenisky a dát si do těla - bez výmluv!

MUST DO: 3x týdně zajít do Fitness Kotva na kruhový trénink, body pump nebo body combat. Zajít do Nike studia minimálně 1x v týdnu a nezapomenout na venkovní kardio - běh. Každý den si fotit jídlo, aby byli nuceni nepodvádět :)


Brzy se těšte na další článek z průběhu, video z naší první reality show a hlavně se zapojte taky! Postujte a sledujte hashtag #BLOGESVYZVA na IG!

BR

REALITY SHOW #BLOGESVYZVA

NENECHTE SI UJÍT ...