Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BLOGES MARKET PRESENTED...

Taky už se těšíte tolik jako my? Kdo další potvrdil účast na Největším blogerském marketu u nás? Čučte a doražte v sobotu v plný parádě. Čekáme na vás v jednu s welcome drinkem v ruce.

WORLD NEED BLONDES

image

  • Ne nadarmo byly holky loni nominované na objev roku A teď jsou jedny z nejoblíbenějších blogerek. Co to asi znamená? Znamená to spoustu stylových kousků v jejich přeplněných skříních, které předvedou už tento víkend a budou samozřejmě k zakoupení. Doražte včas, ať toho nelitujete.

image

HI LYCHEE

image

  • V blogerských vodách je tahle ovocná slečna celkem nováček, ale i tak má co ukázat. Můžete se s ní těšit na beuaty workshop a zajímavé rady o novinkách v líčení.

NAJÍM SE A ZHUBNU

image

  • Cecílie nás svými raw dobrotami dostává do extáze a třeba u mangovýho raw dortu se zeleným ječmenem se nám sbíhají sliny úplně na max! Jsme trochu líný si tyhle jídla připravit samy doma, ale rády si na marketu vystojíme frontu, abychom se naučily alespoň základy týhle kuchyně plné dokonalých chutí a byly za frajerky. Zatím zvládáme jen cuketový špagety. :)

A ZDE DETAILNÍ PROGRAM! AŤ NIC NEPROŠVIHNETE.

image

14h / Zahájení -uvodní slovo Bloges Robes.
14:20h / Představeni aktivit -Smilebox +shopping + beauty koutek. 
15-16h / Vystoupení s doprovodem na klavír - Anna almeida a Jazzový kluci.
16h / Přehlídka outfitů od vybraných fashion blogerek.
16:30h / Workshopy - Beauty - diagnóza pleti a líčení od Makeup Institut, Lenka - DIY- výroba koulí do koupele. Fashion - ANN BLOGGER vystoupeni, Food workshop představení nové knihy od blogerky Food Kitchenette.
17h / Fashion talks s blogerkama.
17:30 - 18.30h / DJ break by Carlos Squint.
18.30h / Bodyshoty a barmanská show - míchání spešl koktejlů na večerní párty.
19h / TOMBOLA - velmi očekáváná, kde budou top výhry!!!
20h / Koncert skupiny The Dat.
21 - 23 / DJ Mardoša ze skupiny Tata Bojs. 
23 -1h / DJ Lucky Boy
Afterparty  till the morning.

COME OVER! TĚŠÍME. BR TÝM.

NA NÁVŠTĚVĚ U...

10 BRUNET, KTERÉ JSOU A VŽDY BUDOU SEXSYMBOLEM