Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BLOGES MARKET LINEUP

image

Už se nám to blíííížííííí! Zatím největší akce, kterou jsme kdy pořádali pod záštinou našeho blogu spěje do finále a my pro vás máme naše osobní tipy na nejlepší blogerky, prodejce, program, workshop, cenu v tombole, jídlo nebo drink večera…

image

image

  • Máme potvrzeno dokonce 20 fashion blogerek a 10 prodejců, se kterýma spolupracujem už nějaký ten pátek. Mezi 16-17h proběhne módní přehlídka v outfitech, které nastylují sami blogerky!  A kromě jejich originálních kousků si budete moct koupit květinové doplňky od Le Petit Joie, náhrdelníky z peří La Mode de Boheme, brože Deers, kabelky, ponožky a další bižuteriia taky naší kolekci triček by REPRESENT!!! 

image

image

  • Protože si vás hýčkáme hned o příchody na market, tak jsme pro vás přichystaly speciální “koutek krásy”, kde se můžete nechat zadarmo nalíčit u odborníků z Make Up Institute, naší vizážistky Žanety Gi nebo uměleckého maskéra Petra Valenty a učesat u profíků z Franck Provost! Zkrášlit si můžete i nehtíky a dokonce využít služeb VIP masáží! Tušíme asi správně, že tam bude taky hodně našlápnuto :)

image

image

  • Foodbloging je pro nás neprobádaná oblast. Zatím jsme na našem blogu uvedly jen pár receptů a proto jsme si raději pozvaly opravdové specialistky, které vám předvedou umění virtuálních kuchařek a dokonce se bude i jedna prodávat! Na své si přijdou hlavně milovnice sladkýho, ale pozor! Budou i slané makronky!!

image

  • Co se drinků týká, tak jsme pro vás přichystaly speciální nabídku koktejlů za pouhých 80Kč a dokonce i HAPPY HOUR! >Bloges Libre, CosmoRobes, Skinny Bitch (vodka+soda+limeta) a BLOGES SHOT za 50Kč< a speciální meníčko, např. salát s kozím sýrem jen za 100 Kč! Vítat prvních sto budeme s drinkem DESPERADO a UGO!

image

image

  • Po skončení tomboly pro vás máme ´překvápko´ na baru a kolem 20h začne ta pravá party, kterou odstartuje americká kapela THE DAT v čele s černouškem Mickeym, kterýho sníte zaživa :) Hned po něm nastoupí za gramce DJ Mardoša z TATA BOJS a DJ Luckyboy. Náš rezidentní DJ Carlos Squint, který už nám hrál na bazárku pak rozjede nejlepší afterparty! Je vám to jasný - končíme za světla.

image

Tak už tuto sobotu 8.11 od 13h v LaLoca see ya*

NASAĎTE SI MASKU!

OH LA LÁ JE TU TOMBOLALÁ