Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BLOGES BEACH MARKET > SOBOTA 15.8   A je to venku! V pořadí 3. Bloges Market se bude konat na pláži! Pořádná letní party spojená s jógou, shoppingem, super jídlem a pohodičkou u řeky. No a kde jinde tohle všechno můžete najít, než v našich oblíbených Žlutých Lázních!   Pozvaly jsme naše kolegyně blogerky, které mají napěchované šatníky k prasknutí a chtějí se zbavit stylového letního oblečení za pár korun! K tomu se můžete těšit na BEAUTY KOUTEK , kde si můžete nechat udělat plážový vlny a nechat se  ZDARMA nalíčit vizážistami od RIMMELu!    Kromě oblečení blogerek se můžete těšit na ZÁŽITKOVÝ STÁNEK ZOOTU   (např. DIY květinové čelenky, půjčit si deku apod.), ochutnat  mladý kokos   (i s rumem :), nakoupit šperky, kosmetiku, lahve  zing-anything,  nechat si udělat si zlaté tetování atd.     Vyzkoušet si  longboardy a paddleboardy na řece ZDARMA anebo si trochu protáhnout tělo na 3 super lekcích, které jsme pro vás vybraly.    PROGRAM:  11.00 - START - jóga na mole - “Pozdrav slunci” v rytmu DJ s YOGAME   13.00 - SURF SETY - lekce na trenažerech surfových prken   15.00 - LES MILLS - “Body Balance” s Mikem Holo  17.00 - americká kytarová kapela (pro správný summer vibes)  19.00 - předání oblečení charitativní organizaci  20.00 - TOMBOLA   21.00- oficiální konec / afterparty     Celý den si můžete vyvolávat fotky v nové fotobudce  INSTAGRAF  přes hashtag #BLOGESBEACHMARKET a do toho budou hrát  DJs IDENTIC!      WELCOME DRINK NOVÉ FRISCO GRATIS!     Budem se na vás těšit tak sdílejte a zvěte na událost a vidíme se na pláži ve Žlutejch už 15.srpna!    Vaše Blogesky 

BLOGES BEACH MARKET > SOBOTA 15.8

A je to venku! V pořadí 3. Bloges Market se bude konat na pláži! Pořádná letní party spojená s jógou, shoppingem, super jídlem a pohodičkou u řeky. No a kde jinde tohle všechno můžete najít, než v našich oblíbených Žlutých Lázních!

Pozvaly jsme naše kolegyně blogerky, které mají napěchované šatníky k prasknutí a chtějí se zbavit stylového letního oblečení za pár korun! K tomu se můžete těšit na BEAUTY KOUTEK, kde si můžete nechat udělat plážový vlny a nechat se ZDARMA nalíčit vizážistami od RIMMELu!

image
 • Kromě oblečení blogerek se můžete těšit na ZÁŽITKOVÝ STÁNEK ZOOTU (např. DIY květinové čelenky, půjčit si deku apod.), ochutnat mladý kokos  (i s rumem :), nakoupit šperky, kosmetiku, lahve zing-anything, nechat si udělat si zlaté tetování atd. 
image
 • Vyzkoušet si longboardy a paddleboardy na řece ZDARMA anebo si trochu protáhnout tělo na 3 super lekcích, které jsme pro vás vybraly. 

PROGRAM:

11.00 - START - jóga na mole - “Pozdrav slunci” v rytmu DJ s YOGAME

13.00 - SURF SETY - lekce na trenažerech surfových prken 

15.00 - LES MILLS - “Body Balance” s Mikem Holo

17.00 - americká kytarová kapela (pro správný summer vibes)

19.00 - předání oblečení charitativní organizaci

20.00 - TOMBOLA 

21.00- oficiální konec / afterparty


Celý den si můžete vyvolávat fotky v nové fotobudce INSTAGRAF přes hashtag #BLOGESBEACHMARKET a do toho budou hrát DJs IDENTIC! 

image
 • WELCOME DRINK NOVÉ FRISCO GRATIS!
image

Budem se na vás těšit tak sdílejte a zvěte na událost a vidíme se na pláži ve Žlutejch už 15.srpna!


Vaše Blogesky